Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki aki szintén észrevette...

Valaki aki szintén észrevette mennyire elrontották a nanatsu no taizai-t? seven deadly sins bővebben lent

Figyelt kérdés

az első évad zseniális volt szinte könnyed de még is összetett, sokkal jobb karakter felépítések, és rengeteg potencia...

már alapból is egy csomót merített az európai és brit legendákból történetekből! pl szinte az összes karaktert hozzá lehet kötni az arthur mondakörhöz

minden bizonnyal az első évadot ki húzhatták volna akár 50 részre bemutatni több királyságot-földet több legendás helyez tárgyat és magát a világot miközben megtalálják az összes bűnt vagy legalábbis az összes feltűnik és akár két csapatra oszlik... ha már úgy is kettős árulás volt akkor lehetett volna két nagy ütközet...

valamint a power balance... a legiszonyatosabb!!!

már első évadban is nagyon erősek voltak is szinte fegyvertelenek!

és oké a démon klán sokkal erősebb is volt többször kihangsúlyozták őket de az akkori hősök szintén legyőzték őket... egy sokkal lineárisabb power up sokkal jobb lett volna valamint a csapatos/páros küzdelem

első évadban szürke démon boss következőben meg százasával irtják őket...

több karakterről is elfeledkeztek pl gillthunder aki az egyik legjobb karakter volt...!

valamint a nagylovag gillthunder apja szintén be volt hypeolva hogy milyen erős is a halála jó is volt (mérgezés) de mikor megjelent nagyon gyenge volt... hatalmas csalódás volt szinte...

3. évad animációja nos... borzasztó szintén de a történet is...

és van még jó pár probléma is... meliodas ide óda rángatása a többi bűn power up-ja ami 2-3 rész múlva kakit sem ér!!!

a szent kincsek amikről nem tudunk semmit sem nem is fogunk

szerintem az első évad story menetét kellett volna elhúzni és ki terjeszteni annak világát és a power up-ot lineárisan vezetni valamint nem ennyire elcseszni a jó karaktereket és történeteket...



2021. jan. 5. 00:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, annyira tetszett nekem is az 1. évad. Pl. a lándzsahajítós jelenet epic volt.
2021. jan. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
na igen ez is az egyik legjobb jelenete míg a színvonal fokozatosan romlott nagyon kár érte... :(
2021. jan. 5. 01:08
 3/17 anonim ***** válasza:
Én a harmadik évadot már meg se néztem. Az első kettő tetszett, de a harmadik első pár része borzalmas volt, nem is folytattam.
2021. jan. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az egyik legérdekesebb karakter Ban eltűnt, meliodas egyszerűen túl op, rengeteg a plothole. Abban bízhatunk, hogy a 4.évad helyrehozza. Azt még biztosan végignézem de ha ilyen marad vagy talán rontanak akkor biztos abbahagyom. Az animációval kapcsolatban pedig egy másik stúdió vette át ezért lett ilyen rossz.
2021. jan. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4-es sajna kicsit bele neztem nagyobb lesz a plothole… meliodas még nagyobb op lesz
2021. jan. 5. 16:36
 6/17 anonim ***** válasza:
az első két évadot láttam belőle de nekem ennyi épp elég is volt.
2021. jan. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az elejétől fogva borzalmas adaptáció volt. 100 fejezetet 24 részbe mocskoltak össze az első évadban, rengeteg részletet kihagytak
2021. jan. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem unod még ezt a kérdést? 3.-ra rakod ki.
2021. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
3.-ra? most raktam ki először...
2021. jan. 6. 18:15
 10/17 anonim ***** válasza:
Ja a mai nap. Meg a héten eddig mindennap
2021. jan. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!