Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi lett a Violet Evergarden vége?

Mi lett a Violet Evergarden vége?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom kiadták az utolsó moviet, amivel lezárták Violet történetét. Na most, én szeretnék spoilert kapni, tudni szeretném, hogy végül Violet és Gilbert együtt lesznek e. Ha nem, nem nézem meg, mert kinyirná a lelkem :')

2021. jan. 8. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lesz második évad, és nincs vége még
2021. jan. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oww értem... De attól még azért szívesen megtudnám mi a vége a movienak :')
2021. jan. 8. 18:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A sorozat vége nyitott. A második évad pedig már nem a regény alapján fog készülni. A regény vége is nyitott, bár a regényhez képest rengeteg mindent megváltoztattak az animében. Pl. vannak olyan fejezetek, amiket fel sem dolgoztak, helyette sajátokat készítettek.
2021. jan. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lara84 ***** válasza:
A filmmel vége van, nem lesz második évad.
2021. júl. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4. De mi a film vége? Az érdekel nagyon, s nem merem megnézni amig nem tudom mi a vége
2021. júl. 23. 11:13
 6/6 Lara84 ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, nézd meg, nem spoilerezek, de megéri :) Sok animet láttam már, de ez került hozzám a legközelebb!
2021. júl. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!