Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A magi címü animének van...

A magi címü animének van folytatása?

Figyelt kérdés

Labirinth of magic,

Shinbad no bouken,

Kingdom of magic

Ezeket láttam, bár sejem mi lesz a válasz reménykedem, vagy ha valaki tudja mi lett vele vagy egyebek kérem mondja el! Vagy legalább hogy manga van e...



2021. jan. 8. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Mert gondolom, bepötyõgni gugliba, hogy "magi manga" túlságosan megerőltető lett volna?


[link]

2021. jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert gondolom elhagyni ez a flegma stílust megterhelő lett volna... szegényem, sajnálom. A választ köszönöm mindenesetre, de emberi lény vagyok nem egy kutya. :)
2021. jan. 8. 20:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Két évada készült a Maginak és kész. Egyébként tényleg ott a Google. Nem nehéz utánakeresni.
2021. jan. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utána néztem mielött a kérdést kiírtam azért írtam oda hogy sejtem a választ... Csak még nem akartam elengedni és reménykedtem :( köszi
2021. jan. 8. 20:56
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Látod, hogy az :D
2021. jan. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mellőzhetnénk a további lenézést? A kérdésemre választ kaptam, nem kell feltétlenül ismeretlen emberekkel különösebben törődni a másikkal. Tudnám még folytatni de itt lezárom a témát a válaszokat megköszöntem kulturáltan úgyhogy viszontlátás :D
2021. jan. 8. 21:01
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem idén lassan lesz valami hír róla ez csak sejtés mert most több animét folytattak amire már nem volt "esély" de ezek nem elkaszált animék voltak pont ellenkezőleg az anime történelem meghatározó elemei vltak!

pl a OreGairu/yahari ore no seishun (ami egy akkora perfekt lezárást kapott ami még nem volt az anime történelemben!!! senki sem hitte volna hogy így lesz!)

a shaman king is kap folytatást ami nagyon régi

valamint kapaszkodni!!! a bleach is idén folytatva lesz!!!!!!!

a magi is egy meghatározó sikeres és egyedi anime volt!

biztos lesz folytatása mert kezdik kapiskálni hogy az 1000. sablon anime nem ér el akkora bevételt mint a sikeres cimek amik nem kaptak folytatást...

a fruit basket is kapott egy újra dolgozást

2021. jan. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!