Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Lesz a To Love ru-nak folytatá...

Lesz a To Love ru-nak folytatása? Megnéztem az összes részt, az utolsó 2017-ben jelent meg. Egy 10 perces kis különkiadás. Várható lesz folytatás vagy hagyjam? Xd én még eléggé befejezlennek érzem az animét :)

Figyelt kérdés
Anime, to love ru, manga,

2021. jan. 14. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ez egy teljesen fanservice anime, ahol a történet sehová se haladt lényegében. Én nem sok értelmét látom folytatni.
2021. jan. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem lesz vége van neki... az volt a szerencséje hogy az első ilyen hárem anime volt ezért is volt népszerű azaz nem volt benne lehuzott bőr de már a darkness-ben nagyon érződött hogy a történet semerre sem halad ujabb és ujabb nők lesznek akikkel szintén max egy kis cici tapi az sem önszántukból...

kb ez volt az egész animének a lényege! nagyon gyengus így vissza nézve pedig én is szerettem csak egyszerűen se eleje se vége!

és totál igazad van totál befejezetlen ":DDD de rég be lehetett volna fejezni csak inkább addig huzták amig mindenki meg nem utálta!

2021. jan. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!