Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hol tudok szerezni Hősakadémia...

Gerison03 kérdése:

Hol tudok szerezni Hősakadémia mangát magyar verzióban?

Figyelt kérdés
Elkezdtem nézni a Hősakadémiát, ami eddig egy tök jó anime, és úgy döntöttem, hogy a mangát is el szeretném olvasni. Ahhoz meg a ti segítségeteket szeretném kérni, hogy a mangát azt hol tudom megvenni.

2021. jan. 17. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Megvenni magyar nyelven úgy tudom hogy nem lehet. De a naruto-kun fordítói csoport hétről hétre fordítja, így követheted online.

[link]

2021. jan. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehonnan, mivel nem adták ki hivatalosan magyarul.
2021. jan. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sajnos sehonnan:(


Egyébként nem rossz a magyar szinkron, de egyszer mindenképpen érdemes lenne felirattal megnézned eredeti japán nyelven mert az mérföldekkel jobb!!


(Én végignéztem 2-szer is japánul, de mostanában ha megjön a kedvem egy kis bnha-hoz akkor simán nezem magyarul is)

2021. jan. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb karakternek amúgy szerintem sem rossz a magyar szinkronja, én néztem ígyis-úgyis- Dekuhöz szerintem kifejezetten illik, de mondjuk Kacchan magyar szinkronjától a hányinger elkap :D
2021. jan. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#1 és azokat a képeket miért nem nyomtatják ki? :D szerintem meg lehetne csinálni egy manga könyvet
2021. jan. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-ös, mert illegális lenne. A fordító ugyanis nem vették még a mangát, így nyomtatva terjeszteni illegális lenne.
2021. jan. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Oszt mir nem veszik meg
2021. jan. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rendes mangát (mármint megvéve, lapozható formában) kb sehonnan. Azonban a naruto-kun fordítja amit feltöltenek az oldalukra
2021. jan. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Deff ***** válasza:
Mivel mindenki neten olvassa így nem lenne értelme mangákat kiadni, biztos nem olcsó a jogdíj sem, meg az a piac akinek igénye van arra hogy fizikailag is nála legyen a polcon az túl kicsi. Egyébként pont képregényekkel nagyon egyszerű angolul tanulni.
2021. jan. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!