Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Rövidebb vagy hosszabb animéke...

Rövidebb vagy hosszabb animéket nézel szívesebben?

Figyelt kérdés

2021. jan. 17. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Rövidebbeket. Nincs bajom ha valaminek a története hosszú, de a Never ending shounenek már zavarnak engem😕
2021. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Ha valami alapján megtetszik, akkor csak örülök neki, ha hosszú-

Még csak 1-2 100+ részes animét láttam, de egyáltalán nem vagyok ellenük. Ilyenkor a monotonitás a probléma, hogy szinte ugyanaz ismétlődik, de vannak, amik ezt szépen kikerülik

2021. jan. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Én szeretem a never ending shouneneket. De vannak kivételek
2021. jan. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Azt kell mondanom szívesebben nézek egy hosszú történetet, akár több száz részt, ami megmarad, hetekig vagy akár egy hónapon keresztül is tudom nézni - több idő az adott világban és a karakterekkel, valamint több izgalom. Még évekkel később is fel tudom idézni.

Ezzel szemben egy 12 részes animén nincs mit megemlegetni, nem lehet annyi emléket szerezni vele.

2021. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Mindkettőt. Ha leköt, nem számít, milyen hosszú.
2021. jan. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Jót nézek szívesen. Azoknál nem számít a hossza.
2021. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

~24 részt érzem ideálisnak, nem rövid és nem is hosszú


~12 részt nem szeretem, túl kiszámítható, melyik résznél kb. mi lesz + általában kicsit összecsapott, hogy beleférjen (vannak kivételek, amik jól letudják zárni 12-13 részben és még a folytatásra is hagynak helyet)


persze vannak, amiket néznék állandóan, de sajna az meg a minőség rovására szokott menni :(

2021. jan. 18. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Rövidebbeket.


Mondjuk van egypár (The Ancient Magus' Bride, Overlord), amiket eltudnék nézni míg a világ s 2 nap. :D

2021. jan. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Rövideket, de naruto kivétel már a szívemhez nőt. Shipudden 220 résznél tartok
2021. jan. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%

Inkább a rövidebbeket.


A legtöbbször elhúzzák a történetet ami miatt nem igazán lesz izgalmas a sztory. Persze van pár több évados ami jó és ugyan olyan izgalmas mint egy rövidebb de a többsége sajnos nem ilyen.

2021. jan. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!