Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Olyan animét keresek ami...

Olyan animét keresek ami 12.részes többnyire vígjáték van egy konkrét témája célja, és rendesen befejezett, és nincs benne túl sok dráma?

Figyelt kérdés

Továbbá nem feltételül szerelmi stori de felőlem lehet reverest hárem.

Az fontos, hogy ne legyen túl ecchi vagy túl drámai , filozofálós.

könnyed kikapcsra vágyom.

Sulis élet is lehet meg japán mitikus lényekkel teli.

Szeretem az olyanokat ahol sokat veszekednek az ellenkezőnemű szereplők.

Vagy sokat kell fegyelmezni a másikat.


Ezekhez hasonló ezeket láttam már (nem feltétlen rövidek de hangulatában imádtam ezeket:


Bérbarátnő

Összes Animaxon levő A+os anim

Kamisama Hasimemasta.

Fukigen na Mononokean

Aho gril

Tora dora

Fruit basket (most ont az lenne a lényeg, hogy ne ilyen legyen ahol állandómdrámázás megy , meg az élet szar hangulat)

Y betűs srác és a 7 boszorkány

Azumanga Daijo

Félek kb az összes reverest haremet kivégeztem, nem is kezdenék bele.

Meg kb az összes BL ,shonen ait, vagy yaoi de hátha tudtok újjat írni.

Akatsuki Yona



2021. jan. 22. 21:13
 1/7 A kérdező kommentje:

Ja bocsi, a Toradora az nem a kedvencem , és az is túl drámázós.

A másik világba kerülés se annyira jó , azo küzül is láttam az összes alapot ..

Tényleg csak olyanokat írjatok amik rendesen le vannak zárva

2021. jan. 22. 21:15
 2/7 anonim válasza:
100%

Én a Hinako Note nevű animét ajánlanám. Szerintem nyugis, igazából semmi nincs is benne de még fun az egész.

Én a lezárást ugyan nem szerettem, direkt így van lezárva, nem csak cancel-elték a második évadot mint mondjuk a Jitsu wa Watashi wa-nál. Az ugyan nincs lezárva rendesen, de azt is ajánlanám ha gondolod nézd meg, mert love-comedy én sokat szórakoztam rajta.

Ha anime fan vagy írj privibe, mert van még pár jó, csak azok hosszabbk ☺️☺️☺️

2021. jan. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kösz, rájuk nézek, igen animefan vagyok.Itt is leírhatod,és reménykedem benne , hogy még nem láttam...


Igazából jó lenne ha nem lenne lenne annyira szerelmi témájú amit keresek, max a vége felé ..


Tényleg lezártakat írjatok légyszi, mert iszonyat szar várni a kedneced folytatását ami talán sosem jön el, (nem szeretem a mangát, ne is írja senki, hogy akkor úgy folytassam)..

2021. jan. 22. 22:35
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja amúgy olyan is jó mint az Uzaki chan asobitaj, egyszerre szól mindkét nemről, egyenrangúak. Ritka a jó lányfőszereplős anime, úgyhogy egy fiúk bénázást jobban szeretem.
2021. jan. 22. 22:40
 5/7 A kérdező kommentje:
a Jitsu wa Watashi wa akkor nincs ezárva töröték a2.évadot? Mert akkor bele sem kezdek.
2021. jan. 22. 22:44
 6/7 anonim válasza:
inkább nem kielégítő a lezárás, mert végülis tudod hogy mi a vége, a konfliktus megoldódik, de mégsem olyan mint amilyet várnál.
2021. jan. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt remélem tudod, hogy egy animét 12 rész alatt nem igen lehet lezárni. Tehát az a két feltétel, hogy rendesen be legyen fejezve és csak 12 része legyen konkrétan ütik egymást.

Egy-két ellenpélda azért van, például Kanata no Astra, de abban van dráma, úgyhogy neked valószínűleg nem tetszene.


És mi az isten az a reverest harem? Reverse haremre gondolsz, amikor a csajt sok pasi veszi körül?

Mert akkor ezen a linken megnézheted, hogy milyen, ilyen témájú animék léteznek: [link]

A Watashi ga Motete Dousunda valószínűleg tetszene, főleg, ha szereted a BL-t, de ez is csak mangában van befejezve. A mangák elég jók, érdemes olvasni párat...


A 3D Kanojo: Real Girl is egész jó, rendesen be van fejezve, 2 évada van, de ebben szintén van dráma, jó sok.

Bakuman. is jó, de az 3 évad x 25 rész.

Barakamon vicces, 12 részes, és nagyon sok dráma nincs benne.

Az AnoHana, Charlotte és a Boku dake ga Inai Machi is rendesen befejezett, de ezek meg végképp drámával teliek.

Az Eizouken ni wa Te wo Dasu na!-nak van rendes célja, vicces és végülis hívhatjuk befejezettnek a cél elérése miatt.

A Deca-Dence az mondjuk jó, rendes vége van és nincs annyira túldrámázva.

Gakuen Babysitters nagyon aranyos, habár némi dráma itt is van.

Golden Time és Gosick is be van fejezve, habár 24 részesek, és némi dráma itt is van, de szerintem nem igen van olyan anime, amiben ne lenne semennyi.

Itazura na Kiss szintén befejezett, szerintem nincs benne sok dráma, habár ha szerinted a Toradorában sok volt, akkor nem nagyon fogsz kedvedre valót találni...

Natsuyuki Rendezvous is lezárt, de ebben is van dráma.

Piano no Mori (TV) is befejezett, de abban is van dráma.

Planetes-nek is rendes vége van, de ebben is van minmális dráma.

Sakura Quest is nagyjából lezárt, sok dráma nincs benne, viszont 25 részes.

Shirobako ugyanez.

Sora yori mo Tooi Bashot is lezártnak tekinthető, de némi dráma itt is jelen van.

A Taisou Zamurai egy sportanime, de csak 11 részes, és rendesen befejezett. Van más sportanime is, ami hasonlóképpen lezárt.


Ha pedig nem tudod, hogy minden shounen ait/yaoit láttál-e, akkor ajánlom figyelmedbe a MAL-t, ami egy remek oldal, sok funkcióval.

Itt van az összes yaoi anime: [link]

Itt pedig az összes shounen ai: [link]

Meg tudod nézni, hogy van-e olyan, amit még nem láttál.

2021. jan. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!