Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Boku no Hero Academia című...

A Boku no Hero Academia című anime való egy hatévesnek?

Figyelt kérdés
Öcsém szeretné megnézni, én nem láttam, így nem tudom mik vannak benne.

2021. jan. 22. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem megnézheti.
2021. jan. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Van benne vér, erőszak, és egy pár szexuálisabb jellegű megnyilvánulás is (pl. az egyik tanár szuperhős-személyisége a BDSM-re épít). 10-11 év alatt nem ajánlanám.
2021. jan. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Myanimelist-en 13+ az ajánlott korosztály.
2021. jan. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

nem való neki mert hiába mese sajna komolyabb témákkal foglalkozik!

nagyon sok benne az erőszak és veszélyes cselekedet vér és van benne bőven szexuális megnyilvánulás

először is az animék többsége nem kis gyerekeknek készül hiába rajzolt anime a family guy és south park is animáció de közel sem kisgyerekeknek készült!

konkrétan arról szól röviden hogy a főszereplő folyamatosan meg kárósítja magát! szándékosan össze töri minden csontját és megroncsolja a testét mert akkora ereje van amit nem tud használni!

pl az egyik részben minden egyes ujját eltöri és kék-lila lesz sőt az egyiket még egyszer eltöri csak hogy az osztálytársa fogadja el önmagát! :D kb ennyire való gyerekeknek... 12 év alatt abszolut nem ajánlom sőt a fölött is erősebb gyomrúaknak...

sőt később meg olyan van hogy egy maffiozo tag egy kislányt boncol fel újra és újra és lényegében lecsapolja a vérét a 6 éves kislánynak... (annyi hogy a maffiozo képes meggyógyítani a testét szóval annyiszor használja fel ahányszor csak akarja) ":D

2021. jan. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Attól függ milyen a stílusa, érdeklődése. Én pl. simán megnéztem volna 6 évesen.
2021. jan. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ez olyan, hogy magára hagyni nem kéne vele, de, ha közösen nézitek megtudod vele beszélni amit lát, elmagyarázod neki, mi ebből a jó, a rossz, a valóság és a fikció, akkor nagy gondja nem lehet.

Esetleg mindig haladhatsz egy részt előre, hogy lásd, van e valami a részben, amit semmiképp nem kéne látnia, és azt a részt átpörgetheted (pl a Nomukat szerintem nem kéne látnia, én 16 vagy 17 évesen rendesen paráztam tőlük 😅😂)

2021. jan. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem várjál vele egy pár évet…

Sok benne az erőszak a vér a megfélemlítés

Hiába mese nem kisgyerekeknek készül hanem fiataloknak kb 14-28 éves korig 😅😂 igen 28 YouTube-on tele vannak

Szerintem egy 10-12 évenként oke akar felügyelettel mert bizony voltak esetek a dragon ball-al… :/ :(

2021. jan. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Láttam már nem egy animét, tisztában vagyok vele, hogy nem mind gyerekeknek készült. Erről csak hallottam, de egy ártatlanabb shonennek tűnt, rendesen meglepődtem az itt leírtakon. Az erőszakkal még talán nem lenne baja (látom milyen YouTube videókat néz, néhánytól nekem is felfordul a gyomrom), de ez a boncolásos dolog meg a BDSM tanár megijesztett, a Nomukról nem is beszélve.

Bár igaz, én annyi idősen Narutot, Yu Yu Hakushot meg Dragon Ballt néztem és nem lett tőlük különösebb bajom. Valószínűleg úgy teszek, mint amit Hatos tanácsolt, megnézem az adott részt előre, így ha olyan van benne, azt inkább kihagyjuk van áttekerek rajta neki.

Még egyszer köszönöm a válaszokat!

2021. jan. 25. 09:25
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#6 vagyok

Amúgy a szexuális utalások olyanok kb minden filmben, hogy a szülők hüledeznek, én gyerekként:"de nem is vagyok kicsi, mindent értek" - közben megnézem 10 év múlva és látom, hogy 90%-a elsiklott a fejem felett😌 Én is Narutot, műtős műsorokat meg még ilyen gyilkosságos nyomozó filmeket néztem, így elég képmutatás lenne, ha azt mondanám "ne nézze", de emlékszem, kicsiként nem egy napig, hanem egyszer 2 hónapig nem tudtam nyugodtan aludni, ha valami ijesztőt láttam.

Úgyhogy jól gondold meg, mitől félhet/te mitől félnél és azt vagy ne nézd meg vele vagy beszéljétek meg alaposan a rész végén, hogy "ilyen nincsen, nyugi, ez azért van benne, mert...."

2021. jan. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

Nyugodtan :D


Én húgom 7 éves, együtt szoktuk nézni, nem lehet elrángatni a TV elől ha bnha (vagyis mivel szinkronnal nézzük hősakadémia) megy :D

2021. jan. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!