Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Legnépszerűbb anime az melyik?

A Legnépszerűbb anime az melyik?

Figyelt kérdés
2021. jan. 24. 09:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem a Pokemon, Yugioh, Naruto az amit a legtöbben ismernek.
2021. jan. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Ghost in the shell, akira, Vampire hunter D, Inuyasha, de odakint (japánoknál) a Cowboy Bebop és a Fullmetal Alchemist, Neon Genesis Evangelion megy nagyon. Éltem kint fél évet, ezekért nagyon odavannak mind a mai napig.
2021. jan. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés, amire nem is lehet szerintem egyértelműen jó választ adni.

Most mondhatóm azt, hogy a különböző oldalakon a legmagasabbra értékelt a legnépszerűbb, de ez azért erős túlzás.

Minden esetre a most is futok közül talán az "Attack on Titan"-t(Shingeki no Kyojin) emelném ki, az valószínűleg dobogós, legfőképp azért, mert sok nem anime fan-hoz is eljut.

2021. jan. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Világszinten vagy Magyarországon érdekel? Mert a kettő nem ugyanaz, de átfedések előfordulnak. Ami biztos, hogy a Shingeki no Kyojin most világszerte felkapott, nagyon népszerű, így nálunk is.

A többiről lehetne vitázni. Azt nem árt észben tartani, hogy a népszerűséget nem szabad összekeverni a minőséggel. Ha valamelyik anime népszerű, az nem feltétlen jelenti azt, hogy egy remekműről van szó. Ez főleg a shounen animékről mondható el.

2021. jan. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Vannak listák, de olyanok, amilyenek, pl.: [link]

(fent tudod váltogatni, Most popular stb.)


az aktuális szezonról meg néha szokott lenni a redditen 'Karma & Poll Ranking'

[link]

2021. jan. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

2-es az akira hogyan is lehet a legnépszerűbb? Az egyik legrégebbiről van szó tényleg csak egy kisebb réteg ismeri

Egyértelműen a legnépszerűbbek azok a

Naruto

Bleach

One piece

Dragon ball

Yugioh pokemon (yugioh a fizikai játékok miatt is a pokemon meg hát sajna minden dolgot elvesztett… ismertnek mondanám mint népszerűnek)

Full metal alchemist

Death note


A mostaniak között a

Boku no hero academia

Attack on titan

2021. jan. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Akira nagyon népszerű, főleg odakint (japánban), illetve amerikában.
2021. jan. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát persze…

Nem nem mondanám… sok külföldi fórumot nézek nem lattam hogy irtak volna az akirát én is csak azert ismerem mert volt youtubone video a legnehezebben előállított filmek mesék terén... az akira 100%-ban papíron rajzolt mese és nagyon sok papírt és szinezéket felhasználtak benne szinte rekordot döntött!

2021. jan. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
8-as én pedig mondom, fél évet éltem japánban és két évet az usa-ban, mindkét helyen egészen más kultúrája van az animeoknak, mint itthon - itthon divat, odakint sokaknak életforma! Pl USA-ban külön Akira motor találkozók vannak, japánban pedig szinte minden ami Akira az megy.
2021. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

hát persze gyakorin meg mindenki gazdag sikeres jóképű ":D magas iskolái vannak és mindenki élt kint japánban szóval jobban tudja sőt olyannal is találkoztam aki szintén élt kint japánban de jobban tudta hogy mi van dél koreában mert japánban élt... ":D

itthon sem divat hanem élvezeti cikk... nem azért néznek animét mert menő hanem mert élvezik -_-"

én be vallom nem voltam japánban meg usában de bárki fel tud menni egy külföldi forumra ahol leghíresebb animéket ajámlanak... sehol sem futottam eddig akirába... érdekes módon deaath note-ba és full metal-ba MINDIG bele futottam

a naruto bleach one piece meg olyan alap hogy nem is említik mert mindenki tudja ismeri...


de ha még éltél is "japánban" meg "usa-ban" lehet csak kifogtál egy szűk réteget akik toxic fanok voltak... de tényleg most jöttem a falvédőről... ":D

2021. jan. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!