Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok mondani nekem animéket?

Tudnátok mondani nekem animéket?

Figyelt kérdés

-Na, olyan anime kell, ami nem nagyomn nyálas,

- viszonylag normálissak a karakterek ( gondolok arra, hogy azért ne visítsanak idiótán egész végig,és azért esetleg az sem lenne rossz, ha a fejünél nem lenne nagyomm a szemük).

-Ha lehet ne legyen benne tulzott erőszak.( Verekedés,vér lehet, csak ne legyen tulzás)

- szeretem a fantasyt, de azért ne mindenki csodabogár legyen egy lávapatkány nevű bolygón...

-lehet benn szerelem, barátság stb, bár a lány-lány vagy fiú-fiú párosokat nem nagyon kedvelem.(oké, nincs velkük bajom, csak egyszerűen nem az a cílom hogy olyan animét nézzek. Tehát azt ha lehet ne).

-legyenek történések, izgalmak, tragédiák, fájdalom, érzések, boldogság akár árulás...

-ne legyen hosszú anyira, mert a 35(kb) részesektől már megilyedek, és megállok a 10. résznél.

-műfaja lehet fantasy, skify, sötét fantasy, ( de azért mértékkel..).

- már láttam végig:

black butler, karakuri circus, kaleido star, elfen lied (miraculous ladybug, de az nem teljes anime, vagyis egyépként nemis az.)(nem néztem sokat. (A kalaido star a kedvenc))

Már belenéztem, de félbemaradt:angels of slaughter,(nem tudom a címét, lányok tankokkal harcolnak, és...második részig jutottam), aho girl, (amerikai, tehát nem anime: totally spies), hell girl, shugo chara, vadmacska kommandó, salori mon.. most nem tudok többet, de annyi szent hogy mêg van vagy 10.

-olyan animéket szeretek nézni melyek adnak valamit.

-ja, és örülnék ha lenne benne homor. (Az fontos)

-Kérlek ne irjátok meg hogy nem tudok hejessen írni! ( Ha megírjátok akkor le foglak titeket pontozni!🥳😏😎👽)

Aszem mindent leirtam...



2021. jan. 25. 23:18
 1/7 A kérdező kommentje:

Ja és ha lehet a vége legyen happy and! ( Vagy olyan, ami fájdalommenteessen zárja le a törrténetet)

Nem szeretem annyira a tragédiás végeket.

Na meg ne legyen levágva a vége...

(Ezek után ki is fog akarni a kérdésemre váloaszolni..🤔🤔)

2021. jan. 25. 23:31
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jikkyouchuu

Toaru Kagaku no Railgun

Fire Force

BEM

Dorohedoro

Dororo


Nem igazán tudom bekategorizálni nagyon azokat,amiket leírtál.

2021. jan. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Így hirtelen a Steins;Gate jut eszembe, ami megfelel minden kritériumnak.
2021. jan. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

*nagyon nélkül

Ezek még lemaradtak:

Noragami

K6

Kekkai Sensei

2021. jan. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Dororo

Violet Evergarden

Monster

hack://Sign

Accel World

Zero no Tsukaima

Wolf's Rain

Ayashi no Ceres

Fushigi Yuugi

Fushigi no Umi no Nadja

Ashita no Nadja

Black Cat

Boku Dake ga Inai Machi

Inuyasha

Haibane Renmei

Gilgamesh

X TV

Weiss Kreuz

2021. jan. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

Lovely Complex jutott eszembe, ez minden kritériumodnak megfelel. Ment régen az Animaxen is, szóval van magyar szinkronja is.


Amúgy a Dushigi Yuugi az hosszú, az Inuyasha még hosszabb, de mindkettő jó.

2021. jan. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a Fullmetal Alchemist: Brotherhood is olyannak hangzik, ami bejönne neked, csak az 64 részes, tehát viszonylag hosszú (de az ilyen One Piece-féle neverending shounenekhez képest semmi), szóval egyszer adhatnál neki egy esélyt.
2021. jan. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!