Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hány részből áll a Boruto...

Hány részből áll a Boruto (anine)?

Figyelt kérdés

Én már beértem a Borutot és a 183-mas részt ugye "kivégeztem". Kicsit utána néztem a dolgoknak. Hetente jönnek részek, minden Vasárnap. Tehát 3 napon belül jön a 184-es rész. Viszont.. Pontosabb infót nem tudtam meg. Azt írtákx hogy 185, 190 részes. Ezt pedig megszeretném tudni. Nyilván sokan annyit tudnak amennyit jelenleg én ks.. Viszont örülnék, ha esetleg tudna erről valaki bővebb infóval szolgálni.



SPOILER: A naruto-ban Boruto-n belül még 3 Hokage-t láthatunk.

8:Konohamaru

9: Sarada

10: Nem tudom a nevét, de elvileg nő.


Ebből azt kovetkeztettem le, hogy 190-nél több rész várható. Hiszen mégis csak pár rész alatt csak nem sűritík be, hogy xy hogyan lesz Hokage.. Pl Sarada Hokage szeretne lenni (mint anno Naruto ugye), most 12 éves. Naruto is 30+ évesen lett Hokage, szóval remélem, hogy több mint 190 részes lesz.



2021. jan. 28. 22:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Tuti hogy nem 190 részes lesz.

A Kara szál még csak most kezd beindulni.

2-3 év mire az anime ott fog járni mint most a manga, aminek természetesen még nincs vége és nem is nagyon úgy néz ki hogy a közeljövőben befejeződik. Tele lesz fillerrel ez is mint ahogy eddig.

2021. jan. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

lol!!!!

sehol sem írhatták max akik azt sem tudják miről beszélnek!

kb most fog beindulni a kara szál de az is kb még 50 rész hogy a mostani mangát beérje!!! tuti lesz még bőven töltelék rész sőt a boruto több mint fele az nem canon! ":D

habár nem biztos mivel kishi vissza vette az írást

valószínűleg a boruto olyan 300 részig fog menni talán 400 is ha lesz egy shippuuen szerű ugrás! be lehet hozni akár egy harmadik generációt is! persze azt már nem lenne érdemes megcsinálni 300 részig max 100-150...

a one piece is még menni fog legaláb 500 részig!

viszont úgy lenne a legjobb ha naruto sasuke több szerepet kapna akkor mehetne 500 részig is a boruto akár... történetből meg be vezethetnék canonnal az otsutsuki klánt is és akár egy rendes canon verziós kaguya-hagormo-indra-ashura fejezetet meg akár hamura örökségét is mindezek kiaknázatlan dolgok

2021. jan. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
így el menne 500 részig...
2021. jan. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
One Piece mangának még négy év. Az felkerekítve 200 fejezet. Jelenleg kerekítve 50 fel nem dolgozott fejezet van, így az animének még kb 250 része lesz.
2021. jan. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Oke de nem ért véget még a manga

Az meg tuti hogy nem lesz 250 rész 😂😅 maga a big mom arc is 90-100 részes volt! A mostani most tart 70-80 körül

Van legalább még 2 tenger császár ott van az admirálisok és valószínűleg nem ebben az arc-ban fogjak legyőzni azt a két császárt egyszerűen tul nagy power-up lenne habár kitudja de akkor is legalább még 350-400 résznek kell lennie és valószínűleg lesz még pár szigetes fejezet is


SPOILER!

Remelem végre zorro és sanji fog kapni egy jó harcot mert kb 5 éve csak “semmit” kapnak! Pl lehetséges hogy zorro kapja kaidot ha már annyira rá mentek az enma kardra luffy-é meg akkor big mom

Meg ahogy oda-át ismeruk nem fogja hamar le zárni 😂😅😂 az animeben meg még ugy is el nézegetik egymást a harcok közben meg lesz az 500

2021. jan. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
ja meg pl most is a rész fele azzal ment el hogy ott mutatták a sakura virágokat meg ahogy isznak a lakosok mert tűzfesztivál van!!! és komolyan kép sorokkal ment el a rész fele de utána is egy helyben álltak...!
2021. jan. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Hát egyrészről be kell érnie a mangát, az még egy jó 50-60 epizód a jelen állás szerint. Aztán ott van az, hogy a manga eseményei közé még bárhova bevághatnak pár filler epizódot, ahogy a Narutonál is csinálták. Továbbá ha visszaemlékszünk a legelső részre, ott Boruto minimum 16 éves volt, amikor Sasuke ruhájában Konoha romjain állt, szóval szerintem lesz egy time skip, ahogy a Narutoban is volt. Ha olyan hosszú nem is lesz, mint a Naruto a Shippuudennel együtt, szerintem egy 500 rész minimum lesz.
2021. jan. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Oda többször is nyilatkozta tavaly, hogy 5 éven belül vége lesz, és addig mindenki pótolja be, szóval én már nem tudom elképzelni, hogy tovább tartana. Igen, rengeteg rejtély van még, de a Reverieben is mennyi mindent megmutattak. Ha ő azt mondja, hogy 5 év elegendő, akkor hiszek benne.
2021. jan. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az információkat. Én is erre gondoltam. Viszont (személy szerint) a Boruto nem olyan nagy "durranás" mint a Naruto, vagy éppen a Shippuden. 400 rész mondjuk nem lenne rossz.


SPOILER: Yt-n is utána néztem kicsit a dolgoknak, ott nem nagyon írnak semmi hasznos infót. Viszont eléggé fura, hogy ugyanazzal a jelenettel hal meg Sasuke és Naruto is. Szóval szerintem ez vagy kamu, vagy csak Naruto fog (sajnos) meghalni. Bár remélem nem így lesz.


Visszatérve a Boruto-hoz, böngészőkben illetve filmes adaptációkon keresztül szereztem az információt, amit fent leítam.

2021. jan. 29. 12:14
 10/14 anonim ***** válasza:

8-as e oda a mangarol beszelt nem?

A manga fejezetei máshogy mennek mint az animék

2021. jan. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!