Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Madarából és Obitoból Otsusuki...

Madarából és Obitoból Otsusuki lett?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy amikor a Jubi jinchurikijei lettek, akkor ugye megváltozott a formájuk (fehér színük lett).

Ebben a formában már olyanok lettek mint az Otsusukik , vagy csak bőrük fehéredett ki a Jubitól?

Ha ez nem derül ki az animéből, akkor csak arra vagyok kíváncsi, hogy szerintetek hogy volt ez?



2021. jan. 29. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Az Otsusuki egy családnév...
2021. jan. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%

nem mert az otsutsuki egy klán név!

valamint lényegében abba a családba valók ugye indra által! mondhatni egy mellék ága az uchiha klán

azért lett fehér a színük mert az otsutsuki klán isten szerű lények hatalmas chakrával azaz mind fizikailag mind mentálisan erősek

és ez ebben a formában nyilvánul meg hogy a bőrük-hajuk és a chakrájuk is felvesz egy ezüstős szint

maga a ruha amit viselnek egyébként a rikudou senjutsu erő

és igen lényegében olyanok lettek mint az otsutsukik


és amúgy szerintem az otsutsuki klán egyfajta spirituális világ lényei lehet hogy chakrából születtek vagy hasonló


a juubitol azért lett olyan alakjuk mert ahogy mondtam elnyerték a rikudou senjutsut viszont ezt az isteni fa segítségével ami sokkal tisztább ezért kaptak fehér köpeny szerűséget pl lehet látni obitonak sokkal jobban egybe van olvadva a testével! madarának az első formában a köpeny kisség chakra alapú lehet látni ahogy lángol majd mikor megszerzi mindkét rinnegant akkor teljesen megszilárdul ruha anyaggá

2021. jan. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gucsti123 ***** válasza:

Otsusuki egy család, klán név kinek mi.


Naruto KCM módja hasonlít Madara, és Obito 10 farkú módjához (így írom hogy könnyen érthető legyen)és nyilván Kurama (9 farkú) chakrája nem természeti chakra de viszont természeti chakra féleség azt onnan következtetek hogy amikor harcoltak jubitoval(Obito 10 farkú chakra módjával) akkor Tobirama azt mondta hogy olyan a chakrája mintha természeti chakra lenne.


Vagyis szerintem a természeti chakra miatt olyan az öltöztet mintha Otsusuki lenne.



ui: amúgy lehet hülyeséget írtam

2021. febr. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gucsti123 ***** válasza:

ohh elrontatom


de viszont után képzeljetek oda hogy "10 farkút chakrája"


bocs :3


3# voltam

2021. febr. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!