Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik animét nézzem meg elsőnek?

Melyik animét nézzem meg elsőnek?

Figyelt kérdés
Vmilyen olyanra gondolok ami nem több 4-5 évadnál. Amúgy eddig kifejezetten nem szerettem az animét, egyet se néztem meg, annak ellenére hogy haverom folyton mondja hogy kezdjem el. Viszont egy másik haveromat aki szintén szkeptikus volt az animékkel, sikerült meggyöznie és neki nagyon bejött. Jó lenne az is ha fenn lenne pl netflixen.

2021. jan. 30. 19:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%
Miért ne lenne jó a Tensei shitara slime datta ken kezdésnek? Egy világszerte kedvelt, népszerű anime, jó történettel, világfelépítéssel, vicces karakterekkel.
2021. jan. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Most ez totál szubjektív. Nekem pl a Heavy Object meg a Cross Ange a mai napig a kedvenceim, szarrá néztem mind 2-t.

De persze ha valakinek nem kedvence az akció anime akkor nyilván ezen művek neki nem fognak tetszeni.

2021. jan. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
68%

"Miért ne lenne jó a Tensei shitara slime datta ken kezdésnek? Egy világszerte kedvelt, népszerű anime, jó történettel, világfelépítéssel, vicces karakterekkel."

Mert van egy kérdés, ahol van pár nem túl intelligens személy, akik arról beszélnek, hogy milyen rossz, de érveket nem tudnak felhozni ellene.

2021. febr. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a Guilty Crown is nagyon jó.
2021. jún. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!