Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki várja a Hetalia új...

Valaki várja a Hetalia új évadját (2021. tavasza)? És esetleg tudtok fanfiction-okat ajánlani?

Figyelt kérdés

Pár éve vagyok benne a fandom-ban és kíváncsi vagyok, hogy vannak e magyarok, akik élvezik e ezt a történelmi szatírát.

Fikciókat érintve lehet magyar (természetesen) és angol is. Csak az AWS-t ne küldjétek, mert elsírom magam.



2021. jan. 30. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a Hetaliát, habár nem mondanám top kedvenc animének.

Angol fanfiction rengeteg van, keress rá az AO3 azaz archiveofourown oldalra. Nemcsak Hetaliából, lényegéből bármiből találsz fanficeket.

Ha kérdésed van az oldal használatával kapcsolatban, akkor szívesen válaszolok rá.

2021. jan. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon várom ^^

Tavaly kezdtem el nézni. Fanfictionoket én is olvasnék belőle, am sztem wattpadon biztos találsz, ott szoktak még fanficeket irni:D

2021. jan. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
A wattpad egy borzalom, én azt mondjuk nem ajánlom. Egy-két fanfic talán akadhat Merengőn is.
2021. jan. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Nem tudom, aktuális-e még, de a Merengőn ha lecsekkolod Tonhalszendvicset (ez a tényleges neve) akkor ott találhatsz minőségi és szerintem nagyon jó munkákat. Máshol is elérhető, az adatlapján megnézheted.
2022. máj. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, Tonhalszendvicset FF-ről "ismerem" és imádom az írásait, de majd akkor ott is megnézem, köszi :)
2022. szept. 24. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!