Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miert viccelődnek folyton...

Miert viccelődnek folyton azzal hogy a narutoban zoro van meg ilyesmik? Meg nem láttam a one piece, azt sem tudom ki az a zoro

Figyelt kérdés
2021. febr. 3. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez akkor a vicces ha nézed a one piecet. De annyi a lényeg Zoro konkrétan mindig eltéved, és ebből következik hogy annyira eltéved hogy másik animébe találja magát. (én már több animénél is láttam mint meme nem csak a narutoban)
2021. febr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ohh, koszi a választ
2021. febr. 3. 18:13
 3/4 anonim ***** válasza:
2021. febr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Youtube-on van egy művész, aki anime karaktereket rajzol le más-más anime stílusokban. Van egy olyan videója, ahol a OP karaktereket rajzolja le titánként (Attack on Titan) és ő nevezi el őket (mint az Attack titan/Armored titan/Female titan nevek). Zorronak a "Lost titan" nevet adta. :"D
2021. ápr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!