Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van még ilyesmi fajta anime?

Van még ilyesmi fajta anime?

Figyelt kérdés
Tudtok nekem ajánlani olyan HÍRES anime sorozatot, ami hasonlóan lett meg animálva/hasonlóan néz ki mint pl a Darling in the FranXX vagy a Konosuba?

2021. febr. 5. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell HÍRESnek lennie valaminek, hogy jó legyen. Egyáltalán mit számít az, hogy mennyire híres... Meg ki dönti el, hogy mikortól számít valami híresnek...
2021. febr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1

Okés, értem! Viszont nem az volt a kérdés, hogy "HÍRESnek kell-e lennie valaminek h jó legyen?" hanem az volt h "Tudtok nekem ajánlani olyan HÍRES anime sorozatot, ami hasonlóan lett meg animálva/hasonlóan néz ki mint pl a Darling in the FranXX vagy a Konosuba?" Kérlek máskor ha valaki kérdez tőled valamit, ezen az oldalon, akk ne oktasd ki és inkább a kérdésre válaszolj és maradj a kérdés témájánál, ugyanis ezt írja a szabályzat.

2021. febr. 13. 22:06
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Akkor te meg válaszoj arra, hogy mikortól számít valami híresnek...
2021. febr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3

Ha kérdezni szeretnél, akkor ott van az a kis ikon az "Új kérdés" szóval. Itt csak válaszokat várok a kérdésemre. Légy szíves ha nem tudsz normálisan válaszolni a kérdésemre, akkor ne írkálj többet, vagy különben jelentem a fiókodat szabály szegés miatt.

Előre is köszi! =D

2021. febr. 13. 22:43
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Az miért szabályszegés, ha full idiótaságot kérdezel, én pedig szeretnék pontosítást kérni?

Azt, hogy mitől és mikortól híres valami, nem annyira lehet definiálni, és amúgy is mindenki mást gondol erről. Ha te csak HÍRES animét szeretnél, akkor írd le, hogy neked mikortól számít valami híresnek.

Mondjuk legyen a nézettsége több mint 100 000 fő? Vagy 200 000 vagy 500 000? Vagy úgy gondolod, hogy a pontszámtól lesz egy anime híres? Olyan animét szeretnél, aminek magasab a pontszáma 8-nál? Vagy a 7 felettiek is jöhetnek?

Esetleg a mindenkori toplistát nézzük? De azon belül meddig számít valami híresnek? Top 100? Top 500? Top 1000? Vagy te teljesen mástól lesz egy anime híres?

És ha el is döntöd, hogy mi alapján szeretnél HÍRES animéket, akkor is még ott a kérdés, hogy de melyik oldal listáira alapozzuk a válaszokat. MAL? AA? AniDB? Anilist? AnimePlanet? Vagy esetleg valami más?

A lényeg, hogy ezer és egy dologtól gondolható bármi is híresnek, hogy neked mi a megfelelő, azt mi nem tudhatjuk...

Jelentgess nyugodtan, gondolom kicsi vagy még, azok csinálnak ilyet.

2021. febr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
ne legyetek már full idióták!! most olyan nehéz felfogni? mit ért híres alatt? na szerinted? pl hunter x hunter, az sokan látták. na én adtam választ a kérdésre, most ti is vagy ha nem tudtok el lehet húzni!
2021. febr. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönjük h te is beszálltál a vitába <3

Tényleg, csak te kellettél még ide.

Amúgy meg, nem kellesz, mert már rég lezáródott a vita. Ő megpróbált kiosztani, én pedig feljelentettem a profilját. De azért kössz h részt vettél te is ezen <3

2021. febr. 14. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!