Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Skip Beat!Van folytatás...

Skip Beat!Van folytatás valahol magyar felirattal, az animének?

Figyelt kérdés

Ez egy több mint 10 éves anime ,gondlom olyn divatja múlt a grafikája, hogy már nem akarták folytatni, meg nem lett népszerű.

Vagy létezik 2.évad?



2021. febr. 10. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nos, tudtommal második évad nincs és nem is lesz. De van manga, ami valahol a 200 valahányadik fejezeténél tart. Animeaddictson elolvashatod az első 200-at magyarul. Meg van egy taiwani-koreai élőszereplős adaptációja is a mangának, bár itt a szereplők neveit megváltoztatták, viszont a történet lényegében ugyanaz.
2021. febr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem divatja múlt szerintem az animációja, sőt... ezerszer jobb mint némely rémes, 1-2 éves anime...
2021. febr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
És az sem igaz, hogy nem lett népszerű :D
2021. febr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerinrem az ránézesre.

Valamiért bántja a szemem a ferfiszereplők hosszúkas arca szerintem ez kifejeztetten 70-90es ábrázolás, mangahű akart lenni..

A színezes is fakó túl részletes régimódi.

De a női karakterek gyönyörűek.


De nem fikázni akartam mert iszonyat jó lett, ezért borzalmas belegondolni , hogy animében nem láthatom többé.

A manga nem ugyanolyan, nem tudja átadni?nyújtani azt amit egy animációs film...

2021. febr. 11. 10:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!