Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik lehet ez az anime?

Melyik lehet ez az anime?

Figyelt kérdés

Az első 2-3 részt láttam belőle fél éve, és szeretném folytatni, de sehol sem találom. Az történt eddig benne, hogy egy irodához hasonló helyiségben egy lány van inkább a középpontban, aki ott dolgozik egy férfinak, aki a gép előtt ül, ha jól emlékszem napokat. Valami ügyön ténykedik a csávi, valami híresebb nővel akar találkozni, akit nagyon nehéz elérni, valami zárkában van. Nagyon Samara(a körből) benyomású a nő. Valamiért asszem nagyon okos, lehet feltenni neki kérdéseket, de csak egy óriási kivetített képen keresztül lehet vele beszélgetni, mert ő valami szigeten van.


Na ugyebár van ez a lány az irodában, és ő már beszélt így vele. Ezt pedig a senseije, vagy főnöke, vagy nem tudom kie megtudja egy beszélgetésünk során itt az első részben, és teljesen felcsigázza, elkezdi kérdezgetni róla. Ennyire emlékszem, megjelent még pár másik mellékszereplő is, mert az iroda jobb oldalán volt valami ajtó (bár lehet ez az egész egy lakás szobájába volt beépítve) és ott egy másik srác is dolgozott, aki tán nagyon szigorú volt. Egy macska is rémlett, vagy valamilyen házikedvenc aki jelen volt, de nem vagyok benne biztos.


Az animét azért kezdtem el, mert valamit ki akarnak majd deríteni arról a nőről, vagy nem is tudom, de a detektív kategóriában nem találtam. Abban biztos vagyok, hogy nem egy híres anime, de magyar felirattal néztem indán.


Nagyon megköszönném ha valaki elárulná a címét :(



2021. febr. 12. 01:26
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
idei animéről van szó vagy ami már több éve fent volt?
2021. febr. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
meg az is segítene ha meg mondanád milyen korban játszott volt benne természet feletti dolog milyen színű hajuk volt
2021. febr. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
ja meg hogy milyen volt a stílusa pl kissé gyerekes rajzolású vagy pedig fiatalos (slime) vagy azért ez a normálabb rajzolású (pl attack on titan)
2021. febr. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Subete ga F ni Naru?
2021. febr. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a Subete ga F ni naru ugrik be.
2021. febr. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%
Ez nem a Sherlock Holmes-ból egy rész? Anime sajnos nem jut eszembe erről.:(
2021. febr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#4 és #5 nagyon szépen köszönöm, igen ez az az anime!
2021. febr. 12. 20:57
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
lol nem épp mai anime!
2021. febr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!