Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik amime ez hányadik rész...

Melyik amime ez hányadik rész ez a jelenet?

Figyelt kérdés

Valami kastély folyosólyán egy hosszúhajú halvány rózsaszín vagy olyan hajszínnel minr a lovlycomlexben a főcsaj, áll. Húzza magafelé a nagyon hosszú fonot cofos haját egy szőke hercegszerű vele egykorú pasinak.Talan meg a labat is a hatara teszi.


Asszem fehér hosszú eggyenruhat viselnek.


Így kezdődika jelenet egy masikból nagyon rövid, az okát nem tudom, de csak szemetkedés a csaj részeről, a fiút annyira nem zavarta ez.



2021. febr. 14. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:

lol kicsit lehetne összeszedettebben is le írni... de amikben van rozsaszin hajú lány és egy szőke srác nos

owarin o seraph habár nem épp fonott

2021. febr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
de ott van paradise kiss de nem épp herceg féle az illető inkább rocker
2021. febr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eggyik sem az, ez ezeknél régebbi anime lehet...A pasi a földön hasal és úgy húzza a haját a csaj, és mondom a pasinak hosszú fonott cofja van .
2021. febr. 14. 15:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Aha hát figyi írd be hogy pink hair es anime girl characters ott ki fogja adni az összes pink árnyalatú női anime karaktert
2021. febr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
amúgy nem az FMA Edwardjaról van szó, mielőtt valaki írná ;).
2021. febr. 14. 22:20
 6/7 A kérdező kommentje:

Megvan.Ne hiszem el, magáta jelenetett évekkel ezelőtt találtam, erre kiderűl, hogy abban van amit épp elkeztem nézni éd felfedeztem. Ez a kis részlet csak random eszembe jutott.


Pandora szíve az.Minden stimmel kivéve a fehér ruhát..


[link]

2021. febr. 14. 22:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Lol közben a csaj haja barack szinű 😂😅 legalábbis a képről így latszik
2021. febr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!