Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Inazuma Eleven vs. Naruto???

Inazuma Eleven vs. Naruto???

Figyelt kérdés
Melyik a jobb? És miért??

2021. febr. 14. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem hiszem, hogy össze lehet hasonlítani a kettőt. Az egyik valóságtól elrugaszkodott shounen-sport, a másik meg klasszikus shounen-fight.
2021. febr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
hülye vagy?
2021. febr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jólvan 2-es. Lefordítom neked a kérdésem.


Ha választhatnál egyet, akkor melyik lenne?? Melyik tetszik neked jobban?

Bármennyire más a két anime, van hasonlóság.

Pl. mind kettőben eléggé kiérezhető a barátság fontossága.

Szerinted melyik animében szerethetőbbek, kedvelhetőbbek a karakterek?

2021. febr. 14. 19:10
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező îgy már érthető!

Hulye vagy...

nincs olyan hogy! Alapból az inuzuma eleven nem szol a karakterek életéről a múltjáról ők csak fociznak és fociznak a szereplok jönnek mennek senkisem fontos csak a kapus! Nincs szó barátságról

Nem lehet beszélni történetről mert az eleje és a vége is total ugyan az!!! Meg nyeri a meccset amiről senki sem hitte…!

A karakterek tol max annyit tudhatunk meg hogy “passzolj” nekem kb ennyit…

A naruto minden téren le veri még úgy is hogy van benne egy-kettő plot hole de az inuzuma konkrétan egy infinity time loop! Szét van hulyitve mindig van erősebb mindig! Hiába nyerték meg már a világ bajnokságot kiderül hogy ja még is van RANGBAN jobb csapat!

Arról nem is szólva hogy le ragad a kis gyerekeknél kb Micimackó vs death note kaliberű a dolog…! És ahogy mondtam hűlye vagy

2021. febr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 AaronDPP válasza:
100%

Naruto. Minden téren.

Nem akarom leszólni az Inazuma Elevent, de ha igazán jó sport animét szeretnél nézni, akkor ajánlom a Haikyuu!-t. Igaz, hogy a röplapdáról szól, ami az anime elkezdéséig nekem se keltette fel az érdeklődésemet, de hidd el, ,hamar megváltozik a az ember véleménye miután belekukkant. :)

2021. febr. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jólvan 5-ös! Belenézek! 😁
2021. febr. 15. 14:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Az inazuma eleven engem jobban megfogott, mert kevesebb benne az időhúzás, és jobban szeretem a "misztikus valóság" sztorikat
2023. márc. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!