Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik külföldi animés webolda...

Melyik külföldi animés weboldal mutatja a leghitelesebb értékelést, pontozást az animékről?

Figyelt kérdés

2021. febr. 14. 22:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%

+ 1 anidb

Tényleg erős az itteni top 100

2021. febr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
64%

"továbbra sem tudnál a top10-be juttatni egy animét 10-esek spammelésével"

De, az imdb nem iggnorálja, hanem sülyozva számol, vagyis de, elég szavazat a top10-be juttat.


"Az átlagos néző élvezeti értékét ne keverjük a minőséggel."

A minőséget a néző ítéli meg. Nem tudsz olyan szempontokat, skálát és elemzési rendszert alkotni, ami alapján mindenki ugyanazt mondja egy alkotásra.

Így de, valójában figyelembe kell venni, hogy mit mond az átlag.

2021. febr. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

"De, az imdb nem iggnorálja, hanem sülyozva számol, vagyis de, elég szavazat a top10-be juttat."


Te nagyokos, a súlyozás lényegében ignorálás :D valószínűleg 0-ás súlyt is kioszt az algoritmus.

2021. febr. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én MAL-t szoktam használni az anidb-vel csak most találkoztam, én az időnént vicces anomáliák (Ishuzoku Reviewers tavalyi 1. helye, köszi Nux Taku) ellenére is megbízhatónak tartom az oldalt.


#2 "sokkal értékesebb címek vannak az elején mint MAL-on", top100-ból kb 70-80 ugyanaz a kettőn pontozásban is +/- 0,5 pont különbségek vannak


#10 Az érvelésedhez képest az anidb-n a top20 animének magasabb az értékelése mint a MAL lista elsőnek nem is kevés eltéréssel (49 század ponta két első között) miközben lejjebb menve a listán a 140. hely körül mindössze 1 század pont az eltérés a két lista helyezettjei között. Én statisztikai alapon az anibd oldalány látom az anomáliát ebben az esetben. És nem, nem hiszem hogy az Attack on Titan fanok lepontozák volna a The Legend of Galactic Heroes-t, a felvetés is nonszensz.

2021. febr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!