Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kik a legerösebb Naruto...

Gucsti123 kérdése:

Kik a legerösebb Naruto karakterek?

Figyelt kérdés

mindegy mennyit írsz és melyikből(Naruto, Shippuuden,Boruto)


top5

top10 mind1



2021. febr. 15. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Isshiki Ōtsutsuki
2021. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%

Naruto baz meg... egyertelmu naruto egyes nem kell spoilerezni

Azert naruto mert ő a főhős! Ennél fogva mindig erősebb

2021. febr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

SPOILER

Valószínűleg azért halt meg Naruto Isshiki miatt.

Az Ootsutsukik nem emberi lények, szóval nyilván közülük való a legerősebb karakter és az tényleg Isshiki

2021. febr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerintem rosszul fogalmaztam én ti személyes véleményetek re vagyok kíváncsi hogy ki/kik a legerősebb karakter/karakterek.


Egyébként Követem a Boruto mangát.

2021. febr. 15. 22:55
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Nehéz megmondani mert egy nagyon rosszul megírt manga az egész és vannak benne olyan képességek stb. ami overkill. Mint például a Kamui volt. Az a baj hogy az író nem írt limiteket mint például a Bleach-ben ami szintén egy szarul megírt valami de legalább az író gondolt arra hogy adott egy törvényt hogy is működnek a képességek. Például hogy ha valaki sokkal erősebb a másiknál akkor azt hiába támadja bármivel a nála gyengébb nem fog tudni kárt tenni benne.
2021. febr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hiába vagyok nagy fan, egyetértek az 5-ös válaszolóval. Sok képesség van, ami elvileg legyőzhetetlen, csak sosem láttuk őket teljes valójukban. Pl. elvileg Itachi Susano'o-ja bárkit képes lepecsételni. Shisui Kotoamatsukami-ja elvileg bárkit képes megváltoztatni és irányítani, ráadásul még a Byakugan sem látja, hogy az illető genjutsu hatása alatt van. Mangát nem olvasok egyébként, szóval csak az anime alapján nyilatkozok, de már abban is vannak dolgok, amik szerintem nem lettek jól átgondolva.


Na de csak hogy a kérdésre is válaszoljak, mivel a Boruto mangát nem követem, csak az animét nézem, azokat írom, amiket ismerek. Szerintem Itachi és Shisui a top 10-ben benne van, ahogy Naruto és Sasuke is. A többi valószínűleg az Outsutsuki-k közül kerül ki, illetve gondolom Boruto lesz majd még az egyik.

2021. febr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 everlight ***** válasza:
0%

10.Orochimaru

9.Hashirama

8.Itachi

7.Nagato

6.Sasuke

5.Hagoromo

4.Isshiki

3.kaguya

2.Naruto

1.Madara

2021. febr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!