Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnatok esetleg jo anime-ket...

Tudnatok esetleg jo anime-ket mondani ami fent van Netflixen? mar nagyon regota keresek, de eddig meg csak a Deathnote tetszett...

Figyelt kérdés

2021. febr. 15. 20:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
57%

kérdező nincs semmi alapja hogy máshol nem lenne jó nézni animét... a netflix meg kb szembe köpés ha animéről van szó! a magyarszinkron meg szentségtörés... mármint ha valaki azzal szeret animét nézni azaz igénytelenség ne továbbja ezt nem sértésnek szánom de

1. a magyar szinkron az animéknek a legpocsékabb dolog!

2. netflix-en a legtöbbnek nincs magyar felirata

3. a netflix-en kevés anime van fent sokkal limitáltabb a választás mint pl az indán kb fele akkora sem! indán ugyan úgy van hd a fordítók oldalain meg 1080-as "grafika"... (letöltéssel)

nem a netflixet szapulom mert a sorozataik és filmjeik amiket ők csinálnak azok elég jók (persze nem mind de a nagyja) pl witcher marvel meg a többi mindaddig amíg nem erőlteti a fekete zumba harcosokat meg a szivárványos cuccokat... (nem azzal van a baj hanem az erőltetéssel azaz csak azért vannak benne olyan karakterek mert hát segget nyalnak...) pl a luciferben az egyik legjobba oldja az ilyen dolgokat

2021. febr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
61%
Nézd meg amiket találsz és ha tényleg nem tudsz máshol nézni, ( amit nem értek) akkor engedd el.
2021. febr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha szabad kérdezni, amúgy miért nem szeretsz máshol animéket nézni?
2021. febr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%
Ha már megvette, vagy fizeti, gondolom ki akarja használni, csak hamar kifogyott a választékból, amit megértek 😅
2021. febr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
74%
14 a netflixet nem azert fizeted meg hogy animéket nézz rajta 😂😂😅😅 hanem hogy sorozatokat filmeket hd uhd minőségben...
2021. febr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
De amugy ingyen minden fent van kb hd minőségben már... 😪😵
2021. febr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

#14



eloszor is...a hasznosra szerettem volna nyomni, de rosszra nyomtam. masreszt pedig teljesen igazad van, ezert IS. viszont egyszer felmentem egy oldalra, ahol egy filmet szerettem volna megnezni (akkor meg nem volt netflixem), es meg is tudtam nezni tok jo volt. masnapra pedig elvettek az osszes adatomat. szoval reszben ezert se szeretek nezni mashol

2021. febr. 21. 13:38
 18/18 anonim ***** válasza:
53%
Hát indian ilyen nem történik meg...
2021. febr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!