Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért shippelik Sashat és...

Miért shippelik Sashat és Bertholdtot? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval már elég régen néztem és nem értem, hogy miért megy ez a ship. Történt valami olyasmi amitől elkezdték shippelni őket? Rá kerestem és ahoz képest elég sok fanartot dobott ki.

Már nem emlékszem, hogy h is volt a sztori főleg az 1-2 évad de aki most nézi az el mondaná mert nem értem ennek a shipnek a lényeget.

Előre is köszi 💕



2021. febr. 15. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Na ez engem is érdekelne :D
2021. febr. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Egy shipnek nem kell oka legyen. Az emberek olyan szereplőket is szoktak párosítani, akik még csak nem is ugyanabban a történetben szerepelnek (pl. Elsa a Frozenből és Jack Frost az Öt Legendából).
2021. febr. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen ship?
2021. febr. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem látom értelmét ezeknek, de vannak, akik nagyon rápörögnek ezekre, főleg lány ismerősöknél tapasztaltam.
2021. febr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
hát ez kb olyan mint amikor vki kiírta ide gyakori kérdésekre hogy SPOILER VESZÉLY (VALAKIKNEK, csak hogy biztosra menjek) armin a marley-i vagy honnan származó eldiai Tybur család a rokona...
2021. febr. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!