Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mennyi olyan animét ismertek,...

Mennyi olyan animét ismertek, amiben a szereplő úgy éli le az életét, tehát arról szól az anime, hogy az az egyetlen egy valaki jut mindig eszébe, akivel soha nem fog találkozni többé?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult lett, bocsi. Kifejtve olyan anime érdekelne, aminek elborultabb, depresszívebb hangulata van. A főhős pedig egy olyan embert szeretett/kedvelt meg, akit elkezdett egy idő után irritálni, idegesíteni, így megszakította vele a kapcsolatot, de a főszereplő nem képes elfelejteni, sőt...

Köszönöm előre is, remélem sikerült jól leírnom az igényem. :D



2021. febr. 16. 04:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a kérdésedet olvastam akkor nekem rögtön a Violet Evergarden jutott eszembe.


Majd a Kimi no na wa (Your name) is eszembe jutott de ez inkább a be nem teljesült szerelemről és abba beletörődésről szól, időutazással megspékelve.


Az Angel Beats!-ben a megbánások, az élet elfogadása halál után, mindenkinek depresszív hangulatú a múltja.


A Neppu Kairiku Bushi Road-ban szerlmesek lesznek a főszereplők de ez egy bizonyos halál miatt nem teljesülhet.


A Kakushigoto-t csak azért rakom ide mivel itt is megvan a "szertet" de itt apa lánya között, a részek végén mindig visszajön a az anime a jelenbe és minnél jobban haladunk a jelenben is és a múltban is előre annál szívszorítóbb.


A Pocos Udon World hasonlít az előzőre de nem teljesen, itt is az elválásról szól.


A Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru itt is vannak utalások egy bizonyos személy elvesztése miatt.



Ezek jutottak eszembe de az "elkezdett egy idő után irritálni, idegesíteni, így megszakította vele a kapcsolatot, de a főszereplő nem képes elfelejteni" erre sajnos nem találtam úgy példát ahogy leírtad ha választani kéne egyet a föntiek küzül ami talán az a Angel Beats! de ez se teljesen.

2021. febr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, kár, köszönöm azért, majd rájuk nézek.
2021. febr. 16. 11:06
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen olyan, de a Cross game is valamilyen szinten megfelel a leírásodnak, itt kicsit SPOILER,



de már az első részben meghal a lány, aki hiányozni fog a főszereplő fiúnak.

2021. febr. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!