Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak nekem jön be az új Eren?...

Csak nekem jön be az új Eren? Mi a véleményed a Mikasa kinézetéről?

Figyelt kérdés
Eren ezért jön be jobban most, mert eddig eren csak a érzéseire hallgatot. Most meg eldobta ezt a kiabálós oldalát. Mikasa új kinézete a pokolba vissz. Nem tudom miért kellett elvenni a Mikasa nőies oldalát mert, így jobban illene fiúnak, mint lánynak. Egyszerűen undorító. Vesztettünk egy jó Waifut. :(

2021. febr. 18. 21:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Pont fordítva. Mikasa eddig nem volt kiemelkedő számomra. De a mostani kinézete tetszik, így azért már esélyes, azért csak esélyes mert alapból van egy Waifum Aot-ból de lett még egy.


Évad elején okés volt nekem Eren, na nem a kinézete. De pl: 10. rész nem tetszett, de nem miatta.

2021. febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%

Eren igazándiból gyökeresen megváltozik, az tény és való. Kedvelem is meg nem is. Mangát olvastam és olyan tettei lesznek amik nagyon durvák(szerintem), viszont valami alapja van a tetteinek.

Mikasa nem waifu, hanem harcos. Szerintem még így is nagyon gyönyörű, hogy rövid a haja. Nem értem miért kell a külsője miatt izélni. Praktikusabb, hogy rövidebb. A mangába is így van (és Eren kérdezte mindig, hogy miért ilyen hosszú a haja).

2021. febr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Mikasa sokkal jobban nézz ki. Ahogy Eren is és minden karakter.
2021. febr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
47%
Én már nem is értem miért adtam 10/10-et az animére. Most 9/10 nálam. Előző évadok jobban bejöttek. Lehet az össze-vissza ugrások miatt időben, de teljesen zavaros az egész már, túl sokat változtak a karakterek. Már lassan a Marley-knak szurkolok. Reiner lett a legjobb jellemre. Mikasa nem vonzó, bár jellemre sose volt az számomra. Eren meg pszichopata lett, de érthetetlen miért változott ilyen gyökeresen meg.
2021. febr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Mikasa szó azerint kigyúrta magát, az izmait minden férfi irigyli. A aot elején volt egy lányos kisugárzása, most meg ,mintha egy férfit néznék.
2021. febr. 18. 23:47
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért baj az ha a Marley-nak szurkolsz? Xd

Már nincsenek ebbe jók, meg semmi ilyesmi. Reineréket elküldte a vezetőség civileket gyilkolászni, a direkt civil gyilkosság háborús bűn, tehát ők nem lehetnek jók. Erre Eren fogta magát, lesz@rva a katonai vezetőséget, fogta magát és elment civileket, követeket, újságírokat gyilkolászni Marley-ba. Ők szerinted jók? Itt már nem igazán van jó oldal kedves 4-es, mindenki eldöntheti kinek szurkol. Én is Marley vagyok inkább. Van egy nép, akiket akaratuk ellenére bármely pillanatban fegyverré lehet alakítani. Beadsz neki egy kis titán gerinc folyadékot és a város közepén fegyverré alakul. Természetes, hogy félnek tőlük az emberek, és inkább elzárják őket a lakosság többi részétől. Most mi lenne ha keverednének? Szó szerint a lakosság minden része egy potencionális bomba lenne, saját magára nézve. Nem azt mondom, hogy jó a Marley-k megoldása, rohadtul nem az, de kellet találniuk egy megoldást és ezt sikerült nekik.

A kérdésre is válaszolva: Ereh nagyon badass-en néz ki, de mindemelett (szerintem) ott van a szemében az örület is. Mikasa pedig nem azért néz ki rosszul mert rövid a haja, hanem mert olyan felső teste és arccsontozata van, mint a JoJo-ban néhány karakternek. Egyébként a Bluray kiadásban Mikasa új külsőt fog kapni, szóval emiatt nem izgulok, meg nézhetetlen sem lett tőle az anime.

Azon csodálkozok, hogy Pixis-en nem akadt ki senki xd

2021. febr. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Itt senki sem említette a Marleyt. XD
2021. febr. 19. 09:09
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
(4-es)
2021. febr. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
!-es eren ezért változott meg ilyen gyökeresen, mert csak 13 éve mardt és ebből 8-at már le telt. Mindig a erőszak, mindig a leggyorsabb változást okozza.
2021. febr. 19. 09:54
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
5. Igen mert mondjuk úgy, hogy harcos? Nem lesz egy tipik anime lány, vékony testtel és nagy mellekkel. Ha olyan animét akarsz nézni ahol a lányok “lányosan” néznek ki, akkor az Aot nem neked való, mert itt a csaj karakterek nem nyálcsorgatásra lettek kitalálva.
2021. febr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!