Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Fugou Keiji Balance: UNLIMITED...

Fugou Keiji Balance: UNLIMITED] és a Great Pretenderhez hasonló hanglatú animét keresek ?

Figyelt kérdés

Pontosabban inkább abban az értelemben, amilyen a szereplők szerepe és egymáshoz való kapcsolata.

Van egy tisztességes és egy mocskosan játszó akik kénytelenek összedolgozni, és mindíg a tisztességes szívja meg , vagy keveredik zűrös helyzetekbe, ő sérűl meg.

Annyira jó volt a két fent emlíett anime, hogy még tudnék ilyesmit nézni.


Ismerem a MAL-t de mostanában sokba belekezdtem és félbehagytam.


A drámát és gyilkolást kihagynám inkább a vígjáték és a rejtéy a fontos, de ne legyen bugyuta és szép legyen a grafika.

Ne legyen túl realista.

Természetfeletti is lehet.


Ezeket már ismerem:

Banana Fish (ez csak felvolt sorolva a MAL-on)

F Mononokean.

K projets

Bungo Stay Dog Itt nagyon bírtam Dazai karkterét, ő egyben badass és szencsétlen meg a Tigris kölyök is

City Hunter

Detektiv Conan.

Cowboy Bebop


A Durara és Baccanot elkezetem de az több mindenkiről szól, vagy azért hasonló hangulatu?


Mennyire véres ez a Kekkai Sensen ?



2021. febr. 19. 18:57
 1/1 A kérdező kommentje:

Mármit a MAL-t azért hoztam fel, mert itt sokkal jobb megkérdezni olyantól ilyet ami már végignézte azt az animét amihez hasonlót én keresek.

De persze a MAL is nagy segítség tudom.


Természetesen a nagyon alapokat ismerem mint Naruto, Inuyasha ,HunterxHunter és társai.

2021. febr. 19. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!