Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto 69-edik részében ki...

Naruto 69-edik részében ki lett volna a harmadik akit Orochimaru megidézett volna?

Figyelt kérdés

Ugye ebben a részben Orochimaru feltámasztotta az első és a második hokagét.

De ugye volt még egy harmadik valaki akit Orochimaru fel akart támasztani, de ezt a harmadik hokagénak sikerült megakadályoznia. Ő ki lett volna?

Elsőre azt hittem, hogy a negyedik hokagét akarta feltámasztani, Minatot...

De azután belegondoltam, hogy amikor régen a kilencfarkú megtámadta a falut, akkor a negyedik hokage feláldozta magát a faluért úgy hogy magába pecsételte a kilencfarkú egy részét, de ezzel a saját lelke is el lett zárva...

Szóval Orochimaru nem tudta volna feltámasztani a negyedik hokagét mivel a lelke el volt zárva.

De akkor ki az a harmadik akit vissza akart hozni?

Ezen gondolkodok már vagy 3 napja xd



2021. febr. 22. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
az a 4. hokage volt és nem hiruzen akadályozta meg csak pont úgy jött ki a lépés... orochimaru nem tudta hogy minato lelke lett le pecsételve
2021. febr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
pont mikor visszahívják a hokageékat akkor szó esik róla
2021. febr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vagy Gaara apja, mert ő is a 4. volt és pont a Chunin vizsgára érkezés előtt ölte meg.
2021. febr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A 4. hokage volt, azért választotta Orochimaru a halott hokagékat hogy meggyalázza a hagyatékukat.
2021. febr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De akkor sem értem... A negyedik hokagét semmiféleképpen sem tudta volna visszahozni, mivel az ő lelke el volt zárva... Nem értem ezt xd
2021. febr. 23. 16:52
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
igen visszahozta orochimaru? kinyílt a koporsó? vagy pedig megállt félúton?
2021. febr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A helyzetből az vonható le hogy Minatot akarta visszahozni. De én se értem teljesen hisz Orochimaru tudta hogy Minato feláldozta magát a Kyuubi támadás alatt.
2021. febr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7-es orochimaru nem tudta hogy a shikki fuint használja csak hogy meghalt... ami tökéletesen látszik abból a hatalmas lyukból a mellkasán...
2021. febr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy már megint következetességet feltételeztek erről az animéről/mangáról. Amikor ott tartott a sztori, Kishimotonak még eszében sem volt Minato halálának a részleteivel foglalkozni. Utólag találta ki, mint az összes "csavart" a Shippuden közepén-végén. Biztos, hogy ott és akkor még a negyedik Hokage feküdt a koporsóban.
2021. febr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

9-es igen de a lényeg hogy nem sikerült az idézés már akkor sem! Szoval biztos hogy tervben volt már akkor

Valamint több utaló jel is volt hogy naruto apja ő volt már a shippuuden elején is de akár a sima narutoban is

2021. febr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!