Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ez a tetoválás melyik animeből...

Ez a tetoválás melyik animeből van?

Figyelt kérdés
[link]

2021. febr. 25. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Kami no Tou szereplői.
2021. febr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

első: AoT, Erwin

második: Bleach, Grimmjow

harmadik: Tower of God, Rachel, alatta pedig Baam

2021. febr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! c:

Jó animek ezek?

2021. febr. 25. 10:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Aot jó, de ízlés kérdése. Kami no Tou se rossz, bár erős hiányérzetem van. Nem sok mindent tudsz meg 1. évad alapján, ha lesz folytatása még jó lehet. Többit nem láttam.
2021. febr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

mindegyik jó, persze nem tudjuk, neked mi az ízlésed


AoT (attack on titan): egy alternatív világháborúsdi, bár ez igazán a 3. évad felé tudatosult bennem

és jelenleg is fut az anime, de idén a manga véget ér, az anime még kérdéses, milyen formában zárja le majd


Bleach: van pár filler, az egyik szerintem hosszabb lett, mint kellet volna, "befejezetlen" (lezártnak tekinthető, de a manga tovább tart történetileg (már befejezték), de valamikor mostanában kap egy új anime folytatást)


Tower of God: viszonylag friss (2020), manhwa olvasók szidták kicsit, hogy túl gyorsan haladt, kihagytak fontos(?) dolgokat, de anime-only nézőként szerintem jó lett

2021. febr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

1. SnK (Erwin)

2. Bleach Grimmjow

2021. febr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!