Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Nanatsu no Taizai animének...

A Nanatsu no Taizai animének mikor lesz folytatása?

Figyelt kérdés
A nanatsu no taizai fundou no shinpan 8. részéig jutottam, mivel a 9. részt nem találom sehol magyar felirattal. Az lenne a kérdésem, hogy esetleg tudtok e olyan oldalt, ahol fent van? Vagy majd csak később lesz?

2021. márc. 4. 23:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
😂😂😂
2021. márc. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Igazából az 5. évad fut, mert a 2. évad a 4 részes, én meg hiszek MAL-nak. TV-nek van jelölve mint a többi évad nem OVA/ONA/Special-nak.
2021. márc. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
7%

10 an miért is kellene mikor egyrészt nem is "egyet" írtam azaz an idiot... -_-" inkább szállj ki az iskola padból és beszélj angolul külföldiekkel...

ja igen csak hogy korrekt legyen... főnévi kifejezést használtam nem pedig főnévi mondatot...

az meg megint a másik hogy az angol köznyelv megint más mint amit te tanulsz... vagy tanulnál

2021. márc. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
9%
meg ha nem tudnék akkor nem cseréltem volna fel a dolgokat kérdő mondatnál... -_-" a kérdés meg troll kérdés ha nem érné el a kis buksidat...
2021. márc. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az idiot egy főnév. Csak úgy helyes, hogy you're AN idiot. Melléknévként "idiotic" a szó - ahhoz valóban nem kéne névelő. De persze, mindjárt kidobom az ablakon az anglisztika diplomámat meg a közeli amerikai barátaimat, akikkel naponta beszélek discordon... csak, mert azt hiszed, hogy te vagy itt az okosabb. ;)
2021. márc. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

15 kidobhatod a bizonyíthatatlan és valószínűleg nem létező dolgaidat nyugodtan... ahhoz viszont nem kell bizonyítani semmit sem hogy fel menj a youtubra azt az ottani angol nyelvű embereket hallgasd...

amúgy nem kell hozzá diploma hogy valaki beszéljen 1 nyelvet.... -_-"

persze magyarul is a politikai-hivatalos beszédet használod nem mikor a barátaiddal beszélsz?

és sehol sem írtam melléknevet te idiotic hanem főnévi kifejezést... ja nem megy a magyar értelmezés...

2021. márc. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Van különbség a tört mondatos szleng és a sima nyelvtani hiba között. Az I'm idiot egyszerűen nem létezik, hacsak nem direkt fogyatékosnak akarsz látszani, vagy orosz az első nyelved.


Csak magadat égeted, szívem.

2021. márc. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

az hogy anonim oldalra írod valakinek hogy szívem na az a leégetés... ":D

persze nem is létezik a tört nyelv meg a hétköznapi beszéd... áhhh azok unikornisok

inkább dobd ki a nem létező bizonyítványod nézz meg pár youtube videót ahol angol anyanyelvűek beszélnek

de inkább leszek fogyatékos mint egy ilyen szőrszál hasogató kis csikó... ":D

2021. márc. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
2021. ápr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!