Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Boruto egy álszent?

Boruto egy álszent?

Figyelt kérdés
Az elején olyan örömmel használta a tudományos ninja toolokat, most meg azt hangoztatja folyton mennyire utálja őket. Ja persze, nem is te csaltál velük a vizsgán -.-"

2021. márc. 5. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezért utalja mert miatta és a tudományos eszközök miatt sok ember megsérült aznap sőt a tudományos ész okozók miatt a végső harcban is naruto és sasuke komolyan megsérültek…

Boruto ekkor utasította el mert úgymond traumatikus élménye volt velük... ezután rájött hogy ez is csak egy forma és a hasznalojan múlik hogy mire és hogyan használja

2021. márc. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne zavarjon, hogy egy 13-14 éves gyerekről van szó. Az ő korában te is követtél el hibákat, amiért másokat okoltál. Majd megérik ő is.
2021. márc. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én akkor sem tudok vele szimpatizálni. Utálom őt.
2021. márc. 6. 19:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Oke ezért van karakter fejlődés és ezért lesz egy story jó amiben a karakterek fejlődnek! Pl mitsuki
2021. márc. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem muszáj nézni, ha nem tetszik. De amúgy gondolhatod, hogy nem hülyék a készítők. Rengeteg anime van, ahol a főszereplőt kezdetben irritálónak alkotják meg, később pedig megkomolyodik, és op badass lesz. Csak sajnos a nézők nagy része ahelyett, hogy kivárná, inkább sír, hogy "milyen sz@r".
2021. márc. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze lehet hogy neked nem tetszett csak szerintem amilyen megaláztatásban részesült amikor kiderült meg még hogy ki is lett használva szerintem ez egy traumát okozott csak rájött hogy mikor hasznos és kinek lehet hasznos a ninja eszköz
2021. márc. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 everlight ***** válasza:
53%
Szerintem egy elkényeztetett ficsúr.Meg kb alig edzett mégis elsajátította:Víz elem,villám,szél,rasengan,klón jutsu .Kb született tehetség mint Itachi mégis hisztis ,Más karakterek mennyit güriztek hogy egyátalán tudjanak harcolni:Lee,Naruto,Sakura,Jiraya. Erre jön ez a kis pöcs aki bármit megtanul se perc alatt ,plusz van egy kekkie genkaija.
2021. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!