Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Angyalos/bukott angyalos/vámpí...

Beatlesleanyzo kérdése:

Angyalos/bukott angyalos/vámpíros anime?

Figyelt kérdés

Filmben pl hasonlítható a twilightra vagy a vámpírnaplókra. Egy átlag lány és egy tipik rosszfiú a főszereplő.

Igazából a rosszfiú lehet vámpír, angyal,vagy más természetfeletti.

Hasonlíthatna a devils line animéhez,azt szerettem ^^

Köszi előre is!!



#anime #angyal #bukott angyal #Magyarfelirattal
2021. márc. 7. 19:24
 1/6 A kérdező kommentje:

Uhh legyen benne szerelmi szál légyszi,de azért izgalmas legyen.

Remélem van ilyen xd

2021. márc. 7. 19:25
 2/6 anonim ***** válasza:

diabolik lovers

blood lad vámpir a főszereplő a lány átlagos de meg hal és szellemként éled ujjá igazából elég jó humora van de egy mélyebb story is meglapul benne ami folyamatosan bontakozik ki sajna nincs második évad pedig egész jó volt főleg a világ építése!

vampire knight nem láttam de elvileg hasonló mint a twillight

nanatsu no taizai ? esetleg még

berserk elég durva és habár a főszereplő nem természetfeletti lény de ahhoz közeli maga a világ elég durva az egyik legnagyobb anime/manga történet

hataraku no maou ez sokkal könnyedebb főleg humor alapú de jó harcok is vannak benne ahogy mondtam könnyed

Katsute Kami Datta Kemono-tachi e igazából egy elg jó animéről van szó és nem hittem volna hogy erről fog szólni

bakemonogatari széria de ha nem vagy tapasztalt animés akkor felejtős eléggé bonyolult és gyors szövege van... utána kell nézni milyen sorrendben nézi meg az ember mert 3 fajtája van

a chronology azaz a műben időrendi

az anime kiadás éve (ami katyvasz)

és az író a novella (asszem) kiadása szerint elvileg az író által javasolt a legjobb

nem mellesleg sok természet feletti és bonyolult misztikus rejtvényes kissé akciós története van és van benne jó szerelmi szál is


noragami még itt a srác egy isten igazából... ":D megint nagyon jó animéről van szó


de ott van még a

Inu x Boku yokai-os anime romantikus

Kamisama Hajimemashita szintén romantikus yokai azonbelül is a srác az egy kitsune (róka-szellem lényegében olyan mint a vérfarkas csak itt rókával van valamint mágikus képességei vannak)

2021. márc. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Angyalos témában a legjobb szerintem az Angel Sanctuary, igaz manga, de megéri elolvasni. Egy három részes OVA ugyan van belőle, de az csak max ízelítőnek jó.
2021. márc. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Angel Sanctuary mangára még egy szavazat. Az OVA-t meg vegyük úgy, mintha nem létezne.
2021. márc. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Karin
2021. márc. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!!^^
2021. márc. 12. 22:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!