Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ajánlotok légyszi olyan...

Ajánlotok légyszi olyan animéket, amiben a főszereplők nem a legvégén jönnek össze? Én kifogytam...

Figyelt kérdés
És, ha nem túl nagy kérés, egy rövidke, 1-2 mondatos jellemzés kérhetek mellé? Köszönöm előre is!

2021. márc. 8. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Horimiya - romcom, a mellékszereplők is nagyon jók benne. A két főszereplő már a negyedik részben összejön.
2021. márc. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ezt épp pár napja néztem meg. És elfelejtettem írni, hogy lehetőleg legyen kint már az összes része. Már így is sokat nézek hetente és nincs türelmem még egyre várni.
2021. márc. 8. 16:35
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
3D Kanojo: Real Girl - egészen az esküvőig eljutnak a két évada alatt.
2021. márc. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tonikaku Kawaii

Bakemonogatari

Oreshura

2021. márc. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkun to Kanojo:

Ez a romantikus komédia egy meglehetősen tsundere (eleinte zárkózott és modortalan, de később kedves) fiú, "Akkun" és barátnője "Nontan" mindennapjait. Akkun nyersen bánik Nontannal. Egyfolytában szidalmazza és elhanyagolja, azonban teljesen bele van habarodva. Időnként követi vagy kihallgatja. Nontan mit sem sejt Akkun ezen oldaláról.


Wotaku ni Koi wa Muzukashii:

Főhősnőnk Narumi vállalati alkalmazottként dolgozik. A lány fujoshi, vagyis olyan nő, aki rajong a BL műfajért, ám ezt titokban tartja a kollégái előtt. Ugyanazon a munkahelyen dolgozik a jóképű Hirotaka, akinek hozzá hasonlóan van egy titkos élete: a férfi a játékok szerelmese. A fiatalok egy italozással töltött közös este után kezdenek randizni egymással. Kettejük humorral teletűzdelt romantikus kapcsolatáról és a munkahelyi életéről szól ez a történet.

2021. márc. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nazo no Kanojo X

Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

Lovely Complex

2021. márc. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek :)
2021. márc. 8. 18:25
 8/11 anonim ***** válasza:
5: Ezek olyan jók :D Én is megköszönöm az ajánlást.
2021. márc. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

Bunny Girl Senpai: Kedvenc animém. Hülye címe van, ez tény, de ettől függetlenül ez a kedvencem.


Clannad: Itt lényegében a legvégén jönnek össze... de nem is a Clannadról, hanem a folytatásáról, kvázi második évadáról beszélek, az After Story-ról. A Clannad egy ,,jó" anime, de az After Story az egyik legjobb anime, amit valaha is láttam. Ez az anime pedig elég sokáig továbbviszi a cselekményt. Házasság és gyerekvállalás is van. A Clannad anime nem tartozik a kedvenceim közé, de az AS miatt megéri végignézni. Az AS benne van a top 10-emben, ez biztos.


Plastic Memoires: Elég gyengén indul, de kb majdnem minden rész jobb, mint az előző (ez alól kivétel a harmadik, ami a sorozat mélypontja). A vége pedig külön zseniális.


Tsuki ga Kirei: Aranyos, romantikus anime, filler, ecchi, fölösleges humorizálás és hárem nélkül. Lényegében ennyi, de legalább ebből a legtöbbet kihozták.


Sword Art Online: Ez nem romantikus anime, és... hát, szerintem nem is tartozik a jobb animék sorába. De nagyon sokan nagyon szeretik, úgyhogy nézd meg, hátha neked is fog tetszeni.


H2O: Footprints in the Sand: Ismeretlen anime, és sok dolog van benne, amit nem szeretek (ronda animáció, full fölösleges ecchi meg hárem, nem vicces humor), de a története valami zseniális. De erre fel kell készülni lelkileg. Lászólag egy átlagos romantikus anime, de számomra a legsokkolóbb animék között van, az utolsó részek miatt. Sokkoló, de tényleg az. De nagyon jó.


Ennyi jutott eszembe most. Ebből az ötből kettő benne is van a top 10 kedvenc animémben. Sőt, a BGS az a kedvencem, úgyhogy csak és kizárólag ajánlani tudom őket.

2021. márc. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
Előző vagyok, aki nem tud számolni. Igen, hatot ajánlottam, nem ötöt. Csak megelőzőm a támadásokat. :D
2021. márc. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!