Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik az az anime nálad,...

Melyik az az anime nálad, aminek jó a zenéje, de az anime története meg elég gyenge vagy nem tetszik?

Figyelt kérdés
Nálam például a Back arrow ilyen. A zenéjét szívesen hallgatom, de maga az anime nem igazán érdekel.

2021. márc. 13. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
A Bleachnek isteni jó zenéje van. A története meg nem nagy eresztés. Az animét a zenéi és néhány karakter menti meg a középszerűségtől. Vagyis nem csak megmenti, de sokak kedvencévé teszi.
2021. márc. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

The God of High School

Enen no Shouboutai, nekem nem jött be

Koi to Uso

Cop Craft

Tokyo Ghoul, nem az én ízlésem

Guilty Crown

Arslan Senki

Deadman Wonderland

Mugen no Juunin: Immortal


aztán van még kettő, ami teljesen kívül esik az érdeklődési körömből, mivel főként lányoknak szól, de a zenéje megfogott:

Vampire Knight

Orange

2021. márc. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Domestic na Kanojo
2021. márc. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Fairy Tail

Szeretem a folk rock; folk metál stílust és az a kelta jelleg, amit a legtöbb zenéjébe beledolgoztak komolyabb merevedést okoz nálam, mint Lucy és Erza dekoltázsa együtt véve. Magában az animében viszont nincs túl sok értékelhető dolog Lucy és Erza dekoltázsán kívül és a második évad(?)ra az animáció és karakterdizájnok minőségét is lejjebb adták.

Nem FT: [link]

FT: [link]

2021. márc. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Elfen Lied


Gyönyörű az openingje, meg az egész soundtrack, de maga az anime egy hulladék. És még finoman fogalmaztam.

2021. márc. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Le fognak pontozni, de SAO :S
2021. márc. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ilyen a Brave 10 volt. Ecchire épülő tipic shounen anime, amiből két tény maradt meg: valamiért minden részben volt legalább egy meztelen nő ÉS fiú, a másik pedig a zenéje. Valami irdatlan jó zenéje van. Keressetek rá! De tényleg!
2021. márc. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Vampire Knight
2021. márc. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

AnoHana

Openingje nagyon jó, de a sztorija egyáltalán nem tetszett.

2021. márc. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Guilty Crown. A zenék fantasztikusak, de az animét a végére eléggé elkaszálták szerintem. Kár érte. :((
2021. márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!