Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért shipelik Zuzut Bakugouval?

Miért shipelik Zuzut Bakugouval?

Figyelt kérdés
Nem tudom megérteni, hiszen Bakugou utálja Zuzut. :(

2021. márc. 18. 21:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne keresd az értelmet a BNHA shipekben.
2021. márc. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki a frász az a Zuzu?
2021. márc. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
2. Zuzu-nél nekem Dekut dobja ki. Azt nem értem miért hívják Zuzu-nak?
2021. márc. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mert Izuku - Zuku - Zuzu

Bocsi, csak megtetszett ez a becenév

2021. márc. 18. 22:56
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Áh értem! Őszintén ezt a shippet nekem sem sikerült felfogni. Bakugou szó szerint kinyírná Deku-t,ha nem érdekelné a hős lét,baromira utálja őt. Ráadásul Deku egyértelműen a lányokhoz vonzódik,Bakugou meg leginkább egyikhez se vagyis erre még semmi utalást nem kaptunk.
2021. márc. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez, hogy kihez meg kihez nem vonzódik egy szereplő, teljesen mindegy. Egy ship célja nem az, hogy canon legyen. Attól, hogy Deku érdeklődését fejezte ki egy lány iránt, biszex pl simán lehet.


Amúgy a bakudeku shipet én sem szeretem. Érteni értem, mert a rivális szereplőket mindig is szokás volt shippelni, ehhez pedig az egész gyerekkori barátok meg az ellenségből szerető lehetőség csak pluszban hozzáad. Biztos vannak fanficek, ahol szépen kidolgozzák a kapcsolatukat és feldolgozzák a köztük húzódó traumát.


De az én ízlésemnek túl sok a negatív múlt a kettejük között ahhoz, hogy elhiggyem, egészséges kapcsolat alakulhatna ki köztük.

2021. márc. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg ne keress értelmet a BNHA-ás shipekben. Például valaki Erit shipeli All mightal meg Overhaullal és ez így micsoda??? :'')
2021. márc. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Mindegy, hogy utálják egymást, ha jóba is lennének, akkor is lenne shippelés. :D Az emberek szeretnek ilyet csinálni, főleg az animések/kpop rajongók. Szerintem azért szeretik ezt csinálni, mert jó móka kettő riválist egy párrá alakítani, még ha az csak a képzeletben létezik.
2021. márc. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Úú, 7-es, most elképzeltem Erit All Might-tal... De ez még a normálisabb, Overhaullal hogy?
2021. ápr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a 2. filmet. Egyébként meg azért mert gyerekkoruk óta barátok és attól hogy baku undoknak mutatkozik dekuval szemben, nagyon is fontos neki. először én sem értettem, de mostmár nagyon szeretem.
2021. ápr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!