Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hogy tetszett a The Promised...

Hogy tetszett a The Promised Neverland 2. évada?

Figyelt kérdés

2021. márc. 26. 22:42
A kérdező szavazást indított:
Nem tetszett (elolvastam előtte a mangát)
Semleges (elolvastam előtte a mangát)
Tetszett (elolvastam előtte a mangát)
Nem tetszett (nem olvastam a mangát)
Semleges (nem olvastam a mangát)
Tetszett (nem olvastam a mangát)
Egyéb
31 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszett bár lényegesen unalmasabb volt mint az első évad. Sokkal több párbeszéd, kevesebb cselekmény. Az idougras eléggé kiakasztott. Pont mikor érdekelt volna, hogy állnak talpra a szereplők a menedék felrobbanasa után hirtelen bumm ugrottunk fél évet. Illetve a 10 résznél a semmiből bejutottak a farmra, mikor a kijutáshoz egy egész évad kellett. Most meg hirtelen van 200 nem tom akárhány hőlégballon a semmiből. Ettől függetlenül voltak aranyos részek. Örülök hogy Philt újra láthattam.

A mangaba belekezdtem de én nem tudok kepregenyt olvasni annyira nem élem bele magam. Egy regényben legalább el tudok melyedni. Szóval viszonyítási alapom nincs. Illetve mivel elkezdtem tudtam, hogy Norman él, így az se volt meglepetés. Kíváncsian várom a záró részt.

2021. márc. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon csalódtam benne, és borzalmasak voltak az utolsó részek számomra. Teljesen elsietett volt az egész.
2021. márc. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát, lényegesen gyengébb volt, mint az előző évad.


A biztonság kedvéért, SPOILER, olyan dolgokat írok, amik az évadban történtek.

Az eleje szerintem jól indult, viszont a közepét elrontották. Az nagyon eltolták, ahogy felfedték, hogy Norman él. Sokkal epikusabb is lehetett volna, nagyon semmilyen lett.

A végefelé szerintem megint jó volt, viszont a befejezést megint elrontották. Egy diavetítést kaptunk kb. 1-2 évadnyi történetből, amit nem értek, hogy miért.

Amikor az utolsó részt néztem, és láttam, hogy Emma a démonok oldalán marad, akkor gondoltam, hogy "jaj de jó, lesz még legalább 1 évad", aztán a rész végén egy montászt kaptunk az eseményekről.


Szerintem sokkal jobb lehetett volna, ha Norman életben maradásának felfedése epikusabb, illetve ha a végén nem egy diavetítést kapunk, hanem még egy vagy két évadot.

2021. márc. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Legszívesebben 0-át adnék rá (olvastam a mangát)

A történet gyenge lábakon áll, de az animáció minősége és az egész rajzolás nagyon gyenge lett. Még csak ijesztő rész sincs benne.

(spoiler)

Nem tudom számolta-e valaki, de kik haltak meg benne?

- névtelen kommandósok

- névtelen démonok

- a két Ratri

kb. ennyi jut eszembe


ha valakit nem érdekelnek a nagy MANGA SPOILEREK, akkor kigyűjtöttem pár oldalt, amik szerintem elég emlékezetesre sikeredet, ami bemutatja elég jól a lehetőséget, amit kihagyot az anime:

[link]

(42 kép, egy zip fájlban), remélem a link életben marad egy ideig

2021. márc. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Kaszáltam.
2021. márc. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon mese az egész. Az ilyen animére nyugodtan mondhatod, hogy mese. Teljesen valószerűtlen, hogy kiskölykök ilyen dolgokat véghez tudjanak vinni. A sok véletlenről meg pont jókor jön a segítség stb. ne is beszéljünk. Az 1. évad misztikus várázsa elveszett, a remekműből lett egy gagyi, valószerűtlen összecsapott tündérmese. Remèlem lezárják és nem lesz 3. évad.
2021. márc. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

"Legszívesebben 0-át adnék rá (olvastam a mangát)"

Amúgy pont ezért nem jó a mangát olvasottakra hallgatni. Meg lett mondva, hogy ez anime original és nem egy adaptáció.


"Nem tudom számolta-e valaki, de kik haltak meg benne?"

Ez amúgy miért szempont? Illetve az előző évadban ki hal meg, aki annyira fontos? Kb. senkiről nem lehetett ezt elmondani.

Esetleg Nroman-ról, de ő meg nem halt meg.

2021. márc. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"anime original és nem egy adaptáció"

csak épp semmi original nincs benne a két démonon kívül (az öreg démon meg a kis démon lány), egyedül a vége kicsit más, de ugyan olyan bullshit az egész

2021. márc. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Megváltoztatása a véleményem. Az utsó rész kiakasztott. Teljesen összecsapták. Nem teszik. Hagytak volna ott abba hogy megerkeztek a menedékbe és kész.
2021. márc. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom valószínűtlennek, hogy jó időben gyerekek ilyet véghez tudjanak vinni, amikor ebben a korban a legkreatívabbak az emberek, és ráadásul zseninevelőről van szó. Arról nem beszélve, hogy az animében is kiderült, hogy évszázadok óta van ez a tenyésztés, és mindig a legokosabbak nők szülték a farmi gyerekeket, tehát alapból magasabb intelligenciájuk lehet, mint egy átlag gyereknek. Ettől függetlenül az első és második évad ég és föld. Nagyon sajnálatos. Annyira látszik, hogy covid vagy nem tudom, és le akarták zárni. Még a rajzolás is visszaesett. Szörnyen kár érte. Tervezem a mangát, noha nem szoktam olvasni. Valahol a Goldy Pondig jutottam el benne, én annyira nem tudom értékelni a fekete-fehér, gépen/ebookon nyomorított nagyságú képeket. Szóval nem tudom, hogy elolvasom-e valaha, de olyan jó lenne olvasni az eredeti történetet.
2021. márc. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!