Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak szerintem van túlbonyolít...

Csak szerintem van túlbonyolítva a Danganronpa története?

Figyelt kérdés
A Trigger Happy Havocot elkezdtem, majd az animével folytattam és nagyon tetszett, de a Goodbye Despair valahogy elrontotta az egészet, szerintem túl van csavarva és bonyolítva a történet, más is érez így?

2021. márc. 27. 17:47
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem, ettől lesz olyan jó a Danganronpa története
15 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valaki végig bírta nézni egyáltalán? Én 1. évadot nagy nehezen végig szenvedtem, aztán semmi kedvem se volt folytatni. Szörnyű, irritáló, idegesítő karakterek.
2021. márc. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az első még érdekes volt és jó, de nekem a 2.-ban az volt a zavaró, hogy a karakterek ugyanolyanok és a sztori túl van bonyolítva :(
2021. márc. 27. 18:19
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Én végignéztem. Első a kedvencem. Jobb így mint hogy atom egyszerű lenne. Én csak az animét láttam úgyhogy a 2. játékról csal összefoglalót láttam. Animének meg 3. évadát felváltva kell nézni.
2021. márc. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem unalmas volt, semmi ertelme. Az elso evadot vegigneztem, mert mar kivancsi voltam mit hoznak ki ebbol, aztan folytattam mert kivancsi voltam ugyan mit talalnak ki meg... Hat, szornyu
2021. márc. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!