Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto kihagyott lehetőség?...

Naruto kihagyott lehetőség? Szerintetek mik azok? Gondolok itt arra amit a szerző nem használt ki. (Kritikai kifejtő)

Figyelt kérdés

Szerintem van jó pár dolog pl:

A klánok fel vezetése; pl az elején de akár a shippuudenben is kaphatott volna 1-1 fejezetett a ninja klánok naruto akár másodlagos szereplő is lehetett volna ez idő alatt. Szerintem jó lett volna ha jobban kibontják a hyuuga klánt és a többit.

Más falvak kibontása: hirtelen behoztak egy csomó szereplőt más falvakból de ezzel alig kezdtek valamit.

Bijuu-jinchuriki harcok: teljes mértékben elhalasztották őket gyuki és shukaku kivételével.

Sakura teljes elhanyagolása: a sasoris fejezetnél nagy potencia volt a karakterének utána megint haszontalan lett…

Naruto kezdeti harc stílusa: árnyék klonokkal való fegyver átalakulás és helyzet változtatás! Ez nagyon jó koncept volt de már az elején nem kezdtek vele semmit sem!

Több samurai kultúra: hamár behozták őket…

Szerintem kaphatott volna több szerepet hinata de még neji is és pl hinata vallomása a pain elleni küzdelem során kb a történet el is felejtette 1 részt követően! Ez után lehetett volna akár egy felvezető köztük.

Az idézett shinobi állatok világa miért követik az embereket mit nyernek ezzel stb.

A sok filler helyett lehetett volna egy múltbeli esemény kifejtése pl az eddigi ninja háborúk mert ezekben is sok potencia volt és habár 1 kis részük ki van fejtve de lehetett volna belőle.

A plot hole-okra most nem térek ki mert azok rések nem pedig kihagyott lehetőségek



2021. ápr. 2. 22:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A karakterek többsége. A chuunin vizsga alatt rengeteg mellékszereplő tűnt fel, és egytől egyik érdekesek voltak. Erre - Shikamarut kivéve - innentől kezdve jószerivel csak fillerekben bukkantak fel. Ha esetleg egy fő-arc-ban felbukkantak, akkor sem csináltak érdemben semmi hasznosat.

Gondolok itt Rock Lee-re. Vagy Hinatára. Vagy Temarira. Vagy Gaarára. Vagy bárki másra. Itt van egy 720 részes anime, és ebben a mellékszereplők nagy részének a Shippuudenben nyolc-tíz perc érdemben fontos szerep jutott. Sokat is mondtam ezzel.

2021. ápr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a múltidézés és a shippuden vége és a boruto eleje közötti szakasz kibontása ami “hiányzik”. Valamint amit te is említesz a klánok, főleg az Uzumaki klán kibontása, érdemes lett volna többet foglalkozni azzal, hogy kik Naruto felmenői, mivel foglalkoztak, stb. Minato családjáról ha jól emlékszem egy szó sem esik, az is érdekes lett volna. De megnéztem volna részeket például a varangyokról, szerintem ők sem lettek eléggé kibontva. Mondanám még az Otsutsukikat is, de ők valószínűleg a Borutoban lesznek kibontva, szóval ez nem rovom fel a Narutonak.
2021. ápr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

2-es igen de pl minato klánja elvileg nem ninja klán

Ja igen meg még a senju klán rejtélyes eltűnése vagy mi…!

És habár tsunadéval véget ér a hashirama vona de ott volt még tobirama de még nagyon sok más klán tag! Elvileg van egy olyan teória is hogy a senju klán be asszimilálódott más klánokba ami még jó is lenne de kevesebb mint 100 év rövid ido hozzá valamint ha a ninja klán kekkei genkai-os vagy nagy multi akkor anyu után is örökli a nevet (legalábbis mind a keleti mind a nyugati világban így megy)

És ha már uzumaki klán pl a jutsuik teljesen feledésbe merültek legalábbis naruto semmit sem örökölt pedig nem lett volna rossz ha képes lenne használni azokat a láncokat amiket kushina is használt!

2021. ápr. 2. 23:50
 4/14 A kérdező kommentje:

1-es igen a mellek szereplőket nagyon nagy tragédia érte! Tényleg 720 rész de akár a shippuuden is elég lett volna hogy normalisan le vezesse őket! Pl hinata is a shippuuden pain előtti harc elott nem is kap szerepet de még csak fel sem tűnik csak akkor mikor sasukét üldözik ugy 120 rész környékén…!


Szerintem ezek a hibák bőven le degradálják az animet és emiatt sokan nem is szerethetik mert bizony kevés dolgot fejtenek ki a plot hole-okról nem is beszélve!

2021. ápr. 2. 23:56
 5/14 anonim ***** válasza:

A világ szabályai.

A naruto ezt úgy vázolta fel minthogy technika ismeretek illetve a csakra kontroll tesz valakit erőssé így lett A,B,C stb osztályú küldetések szétválasztva a genin,chunnin,jounin és kage szint stb. Szépen fellett vázolva de a shippuuden ezt az egészet úgy ahogy van lerombolta de nem tett a helyére semmit.


illetve azt hogy nincs erő szint limit. Például a Bleach-ben erre gondolt az író és lefektetett egy olyat hogy akinek jóval nagyobb a szellemi energiája azt a gyengébb meg sem tudja karcolni. Illetve a védekezés is így működik hogy minél több energiát szán arra annál hatékonyabb az stb. Elég primitív megoldás de nagyon jól működik


A narutoban meg egyáltalán nincs semmi ilyesmi, ezért pedig overkill képességek vannak.

2021. ápr. 3. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

5-ős igen ez egy elég jó meglátás viszont ennek is van előnye pl taktikával le lehet győzni egy sokkal erősebb személyt mondhatni ez egy kétélű penge

meg pl a bleachben ők mind lelkek azaz szellemi energiából vannak szóval van neki egy logikai alapja míg a narutoban hús-vér testek vannak és ott vannak gyógyító jutsuk amikkel lehet "ellensúlyozni"

de igen chakrás védelem azért hiányzik hogy legalább minimálisan lehessen vele (meg elvileg olyan is van benne ha elemi jutsuval támadnak pl tűzzel és neked víz típusú chakrád van akkor már az is védelem mert kevésbé fogsz megégni de ezt nem fejtették ki jobban)

2021. ápr. 3. 03:25
 7/14 anonim ***** válasza:

Kihagyott lehetőség?

Nekem a Gaara VS Raikage dance battle hiányzott nagyon.


Komolyabbra fordítva a szót, én adtam volna egy egy arkot (filler) az Akatsukis csapatoknak például hogy mégjobban megismerjük Hidan és Kakuzu viszonyát.

2021. ápr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem nagy űr Sakura és Sasuke kapcsolata. Ők ugye elég gyakran képernyőn vannak, Naruto mellett kulcsszereplők. De amíg Narutorol tudjuk hogyan jön össze Hinatával (ugye egy egész filmet szántak neki), addig Sakura es Sasuke kapcsolata nem lett kibontva.

Illetve nekem is az Uzumaki klán története nagyon hiányos.

2021. ápr. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8. Én nem olvastam, de állítólag a Sasuke Retsuden C. Novellában van írva sok dolog Sasuke és Sakura románcáról
2021. ápr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 everlight ***** válasza:

Orochimaru jutsujai.Elvileg az összes technikára fájt a foga,ezért vállt halhatatlanná,de az edo tensei en és a kígyós idézéseken kívül semmit nem mutatott.


2.Az első és második hokage halála.Nem mutatták hogyan-mibe haltak bele.A múltban a történet előre haladtával sem öregítettek rajtuk.

2021. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!