Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Gintama film és sorozat...

Gintama film és sorozat Honnan kell nézzem a Kagura/Gintoki vs Kamui végső harcot, hogy megértsem ? Honnan kell nézzem a Gintoki vs Shinsuke végső harc előzményeit, hogy képben legyek mindkettő történet szál storiával?

Figyelt kérdés

Nem akarnám széjjel spoilerezni magamkeresés közben , úgyhogy valaki megírná?


Kagura vs Kamui ? Film ebből nincsen hanem a sorozatban vannak azoka részek mikor feltűnik Kamui az 300.rész előtt van.

De mikor van pontosan mikor a testvérek összecsapnak aztán jön Gintoki segíteni Kagurának ?

Illetve tehát honnan kezdődnek azok a részek amikben minden részen szerepel Kamui és nem csak fel fel tűnöget.


2 a Gintama Movie 2-be benne van a Gintoki vs Shinsuke végső párbaj ?


Azt tudom, hogy kb 300.résztől tűnik fel huzamosabban Shinsuke 305.-ig szól róluk ..


Jól írtam ?



2021. ápr. 4. 16:27
 1/3 istvankariko válasza:
Szerintem hát az gintama final a sorozat le zárása lesz vagy a végén elmondják hogy folytatják tovább , de a kérdésedre válaszolva a sorozat leg végét folytatja mert annak kb ugyan ugy van vége mint a aot 4 évadjának.
2021. ápr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Keresem méh ha valaki tudna segíteni 362.reszt es azt az ova résut amiben Gintoki megvedi Hijikatát nehogy megtámadja Katsura aki egy robotban van.
2021. ápr. 25. 03:02
 3/3 A kérdező kommentje:

Istvan Kariko!


Gintama rajongó vagy?


Mennyire frissek az emlékeid a részekkel kapcsolatban , lenne még pár kérdesem ezügyben.

2021. ápr. 27. 17:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!