Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a különbség az Ereri és a...

Mi a különbség az Ereri és a Riren között?

Figyelt kérdés
Aki látta vagy ismeri az Attack on Titan animét az biztos ismeri ezt a shippet :)

2021. ápr. 4. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Ereri-ben Eren a seme (aktív fél), és Levi a uke(passziv)

A Rirenben, pedug forditva. Levi a seme, Eren az Uke

2021. ápr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Fúj, ebbe még belegondolni is rossz!
2021. ápr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. valaszoló :) mindenki azt shippel akit akar :3
2021. ápr. 6. 19:16
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
De mi értelme hetero karaktereket teljesen indokolatlanul shippelni?
2021. ápr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16%

4, ezt úgy hívják, hogy "fujoshi". A fujoshik ha kell ha nem össze hozzák a full hetero karaktereket, és meg vannak győződve arról, hogy bizony a mangaka is így tervezte. Tökmindegy hogy... SPOILER!! SPOILER!! Lent csillagoztam. Szóval ezen tény mellett is mindegy nekik, szerintük ők titkon szeretik egymást és punktum! :D



*Tökmindegy nekik, hogy Eren szerelmes Mikasába, Levi meg ki is jelentette Zeke-nek, hogy népszerű a hölgyek körében

2021. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%

Nem feltétlen ilyen erőszakos módon. Én is shippelem őket, az első évad óta. Nem csak animékbe, hanem rendes sorozatokba is szoktam shippelni embereket. Jó érzés. Tudom, hogy nem lesz valós, sose fog megtörténni, és tudom, higy az író nem igy akarta, de ettől függetlenül jól esik.

Nem értem mi probléma van ezzel? Bántok ezzek valakit? Nem. Akkormeg?

2021. ápr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!