Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animés cuccaitok felmeritek...

Animés cuccaitok felmeritek venni az utcán is vagy csak otthon? Volt már, hogy kigúnyoltak emiatt?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 5. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nincs viselhető animés cuccom. Nem szeretem az olyanokat, olcsónak és stílustalannak látszanak és egyébként sem illenek bele az öltözködési stílusomba.
2021. ápr. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Én venném, csak nincs.

Az is túl drága lenne, ha egyből animés cuccokat rendelnék, és az is, ha sima pólóra nyomtatnám a dolgokat.

2021. ápr. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon nemhiszem, hogy kicsúfolnának miatta. Ha nem egy ahegao-s pulcsit vagy ahoz hasonlót hordok akkor simán kimegyek abba is.
2021. ápr. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak egy FMA-s alkimista kereszt nyakláncom van. Simán felveszem utcán is, úgysem tudja senki, mi az. XD
2021. ápr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Van FMA-s sálam, Attack on Titan pulcsim, NANA pólóm, NANA gyűrűm, Pikachu-s zoknim, és valamilyen animés maszkom is - nem tudom melyik anime, de őszintén fel sem tűnt, hogy ilyen "sok" mindenem van. Megvettem, mert tetszik, és ha van kedvem akkor felveszem, eszembe se jutott még, hogy ez furcsa, vagy érdekes lenne, és nem is szólt be soha senki. 🤷‍♀️
2021. ápr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!