Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az umibe no étrangerhez...

Az umibe no étrangerhez hasonló anime?

Figyelt kérdés
Ritka ha jó romantikus animét találok,de ez nagyon megsiratott! Írhattok hasonló “meleg” animéket is,(bocsánat erre nem tudom azt a jelzőt amit szoktak használni)de olyan animéket is amik rendesen megsiratják az embert. (Itt a történet lényegtelen,lehet iskolai is,legtöbbször olyat szoktam néznic:) köszönöm előre a válaszokat!

2021. ápr. 6. 01:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Jaj elfelejtettem, a wolf girl & black prince is nagyon megsiratott,ahhoz hasonlót is írhattok!:)
2021. ápr. 6. 01:17
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kimi ga Nozomu Eien

Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai. (alias Anohana)

Boku Dake ga Inai Machi

Air

Clannad (bár az After Story még sírósabb)

Hal

Omoide no Marnie

Momo e no Tegami... (bár ennek igazából a vége, ami nagyon szomorú)

Onii-sama e... (shoujo-ai, amiben megjelenik a bullying, magány, öngyilkosság, önbántalmazás, gyógyszerfüggőség, stb. is)

Plastic Memories

Kotonoha no Niwa

Sayonara no Asa ni Yakusoku no Hana wo Kazarou

Sennen Joyuu (alias Millenium Actress)

Wata no Kuni Hoshi (ez sem egy vidám animefilm)

Ai no Kusabi (a régi, + ez is yaoi)

Video Girl Ai (6 epizód)

Antidote (donghua, azaz kínai anime)

2021. ápr. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:D
2021. ápr. 6. 15:34
 4/5 anonim válasza:

Az umibe no étranger nekem is nagyon tetszett:)

Az ajánlásaim:

Koe no Katachi- angol címe: A silent voice, ugyan ez nem anime sorozat, hanem egy anime film (vagy, hogy hívják), viszont romantikus és én nagyon sokat sírtam rajta (én videán néztem magyar felirattal)

Muge- az angol címe: A whisker away, ez is egy anime film és annyit nem sírtam rajta, mint az előzőn és ez valamivel vidámabb is annál (én netflix-en néztem, de sztem fenn van videán is)

Hotarubi no Muri e- ez is egy anime film és tényleg lehet rajta sírni, miután láttam elé sokat agyaltam rajta (videán fenn van)

Given- van belőle anime és anime film is, elég szomorú története van, ez ilyen fiúxfiú anime, viszont hatalmas kedvencem (videán fenn van)

Banana fish- ha sírni akarsz ez pont tökéletes, ez is fiúxfiú anime, de nagyon jó (videán fenn van, amúgy miután láttam elolvastam a mangát is és az is tetszett)

Amiket írtam azok viszonylag rövid animék, anime filmek és jobban megsiratnak, mint az umibe no étrangen. A többsége fenn van az úgynevezett AnimeGun oldalon is.

2021. ápr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat,mindenképpen megnézem őket:D
2021. ápr. 8. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!