Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az ciki hogy egyszersem...

Az ciki hogy egyszersem láttam a pokemon sorozatot de mégis jóll ismerem a szerplőket?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 7. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. ápr. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Égbekiáltó bűncselekmény, most azonnal meg kell nézned a sorozatot! XD

Biztos Pokemon Go-val játszottál vagy valami hasonló, de sokaknak fogalmuk sincs miről van szó, úgyhogy no problem.

2021. ápr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem Játszottam pokémon go vall csak sokat olvadok rólluk az interneten
2021. ápr. 7. 18:18
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy bárkit is zavarna, inkább örülj neki, hogyha feljön a pokemon témaként te is hozzátudsz szólni valamit. Hátrányod tuti, hogy nem származik ilyesmiből.
2021. ápr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sose késő elkezdeni. A legújabb évad nekem bejön eddig.
2021. ápr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Én se láttam. Olykor láttam a TV-ben, de így az egészet nem láttam, max a 20%-át
2021. ápr. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyan már! Ez azért van, mert amióta meghódította a világot, egyszerűen megjegyezted a nevüket, ha valahol megláttad őket. Úgy is mondhatnám, hogy velük együtt nőttél fel.

Még gimis voltam, amikor már az egész világot megfertőzte a Pokémon-mánia. Írtak róla az újságokban, vagy a rádió bemondta, hogy 600 gyerek lett rosszul a pokémon egyik epizódjától (nem vicc! - tényleg nagyon emlékszem erre!). A chipses zacsikban Pokémon Tazók (korongok) voltak, az üdítős italok címkéire is felkerültek a pokémonfajok és leírásuk. Ezért tudom egyes fajok neveit, mert beleégett a memóriámba. Ennyi. Még régen láttam egypár epizódot, de csak, mert unatkoztam :D

2021. okt. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!