Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Már teljesen biztos hogy...

Már teljesen biztos hogy egyáltalán nem lehet a Hősakadémia 4. évadára magyar szinkronnal számítani?

Figyelt kérdés
Én az összes többi évadot magyar szinkronnal néztem eddig meg és a negyedik évadot is elkezdtem felirattal de persze “az élmény így nem ugyanolyan” úgyhogy majd ha lenne szinkron akkor azzal sokkal jobb lenne szerintem nézni(persze ez csak az én véleményem) de utánanéztem ezen az oldalon hasonló kérdéseknek és egy(elvileg) Viasat 6-os dolgozó azt írta hogy ugye csomagokban vették meg az évadokat és abban nem volt benne a 4. és azt nem tervezik külön megvenni. Szóval a kérdésem hogy mostmár biztos nem lesz a 4. évad is magyar szinkronnal? És ha egyszer a jövőben kijön a teljes 5. évad is valószínűleg akkor sem lehet egyikre sem számítani?(Persze tudom hogy az utóbbit nem lehet előre megjósolni de azért gondoltam ezt is megkérdezem) Előre is köszönöm a válaszokat!

2021. ápr. 7. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne veszítsd el a reményt, hisz sosem lehet tudni :) A Dragon Ball Super 2.felére is sokat kellett várni, de azt is megcsinálták.
2021. ápr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Megkérdeztem neked. A közeljövőben nem várható új anime sorozat csatornánkon, valamint a korábbiak folytatása sem - köszönjük a megértésed.
2021. ápr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem őket, nekem azt rták, hogy a Viasat6-on nem várható a sorozat folytatása. De azt nem, hogy esetleg egy másikon sem.
2021. ápr. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!