Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik a kedvenc MHA shipetek?

Melyik a kedvenc MHA shipetek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 8. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kacchako

Kiribaku

Erasermic

Kamijirou

2021. ápr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég furák a shippeim,elismerem.


Katsuki x Ochako

Denki x Momo/Toga

Mina x Tsuyu

Tokoyami x Jirou

Mirko x Hawks/Dabi

Deku x Melissa

Kendo x Monoma

2021. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Nem akarok senkit sem megbántani, de a shipek többsége nem tudom, mi alapján alakult ki, és semmi valóságalapja nincs. Gondolok itt az Ochako-Katsuki shipre (eddig annyi konfrontáció volt köztük, hogy Katsuki egyszer elverte a versenyen Ochakot... végül is, Shikamaru és Temari is így indultak el, szóóval... de Ochako egyértelműen Midoriyát szereti), vagy a Tokoyami-Jirou-ra. Hogy jött ez ki? Szerintem nem is szóltak ezek egymáshoz, és semmi közös nincs bennük.

Oké, a Deku-Melissa a kedvencem. :D


Ez nagyon gonosz volt, bocsánat ezért.


Az én kedvenceim Deku-Ochako és Kaminari-Jirou.

Megemlíteném még Iidát és Hatsumét, de csak félve, tekintve, hogy köztük pont annyi kapcsolat volt eddig, mint Ochako és Katsuki között, szóval ezek után befoghatom a számat, igaz? :D

2021. ápr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

"Ez nagyon gonosz volt, bocsánat" - de annyira látom nem sajnáltad, hogy inkább csendben leírd, hogy te mit szeretsz anélkül, hogy kommentálnád?


A Kacchako ship amúgy onnan jön, hogy a sportfesztiváli harcukban Bakugou elismerte Urarakát, és Kirishimán kívül ő az egyetlen, akit a nevén szólít a hülye becenevei helyett, amit a többi osztálytársának ad. Ez bőven elég egy ship kialakulásához, hisz az "arrogáns alak, aki elismeri valaki erősségét, akit mások gyengének tartanak" remekül kidolgozható alapot ad.

2021. ápr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Most mit mondhatnék? Szókimondó típus vagyok. :D

Ebbe pedig tényleg nem nagyon gondoltam bele, bár azért még Ochakot még mindig csak Midoriyával tudom elképzelni.

2021. ápr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

3. Nyugi nem sértődtem meg. Tisztában vagyok vele,hogy nem a legreálisabbak a shippeim,de mindegyikre meg van az okom.


Katsuki és Ochako-t a köztük alapuló bizalom és különleges kötelék miatt. Tudom,aki csak "felszínesen" nézi őket, nem fogja megérteni,de sok olyan pillanatot tartalmaznak, ami Bakugou szempontjából igen nagy lépés, a lány irányába. Persze,ezek közül vannak noncanon fan teóriák is. Az a harc,meg a Sportfesztivál része volt. Katsuki a lány elismerése miatt,teljes figyelmét ráfordította és megadta neki a tiszteletet a küzdelemre,az esélyt a nyerésre,ezért nem lökte ki a ringből. Ugyanakkor finomkodást sem sem engedhette meg magának túlságosan, hisz ő is győzni akart és ez a második bizonyítása annak, hogy teljes mértékben elismeri,mint érdemleges ellenfél. Ochako volt érzései,nem gondolom,hogy kizárják, a kettejük között folyó lassú kémiát, hiszen teljes mértékben elzárta azokat az érzéseket,amiket táplált Izuku iránt.(Legalább is Toga-nak ezt mondta) Őszíntén,az elején én is oda voltam értük,de aztán jött az a mondat,hogy "Olyan akarok lenni,mint Deku". Nekem ez nem szerelemnek,hanem inkább csak rajongásnak tűnik,amiből nem lehet szilárd várat építeni. Nem gondolom jónak,hogy el akarja nyomni magát. Végül ha összejönnek lehetnek rendesen működőek,de sajnos ez a mondat, mindig ott fog nálam csengeni a háttérben,mint egy vészjelző, ami figyelmeztet a problémára.


Tokoyami x Jirou valóban nem osztanak sok pillanatot,viszont abszolúte eltudom őket képzelni egymás mellett. Sokkal nyugisabbnak és kellemesebb kapcsolatnak tartom, mint a Denki x Jirou-t(Nyilván ezt a shippet én is csak felszínesen értékelem, de a látottak szerint,nem látom jövőjét egy békés, egészséges kapcsolatnak. Shikamaru x Temari/ Hinata x Naruto egyik sem az. Tudom, hogy viccet akartak csinálni belőle, de én ebben csak a bántalmazást látom.) A karakter stílusuk összeillő és zenei téren is egyeznek, személyiségeik,pedig nem zárják ki egymást.

2021. ápr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Így, hogy jobban kifejtetted, kicsit én is jobban beleláttam a te álláspontodba. :D Azért sajnos a shounen animéknek soha nem erőssége a romantika, és ez alól a Hősakadémia sem kivétel. Így végül is, annyira nem furák a shipjeid, ha meg is tudtad magyarázni őket, de én maradok a sajátjaimnál. :D

(Amúgy a Naruto-Hinatával egyetértek, totálisan a semmiből jött, de Temarit és Shikamarut speciel bírtam. Bár lehet, hogy csak azért, mert a két legjobb mellékszereplőnek tartom őket a Narutoból... :))

2021. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Hát nekem is elég furcsák a shippjeim...


tododeku

kiribaku

shinkami (tudom nem nagyon van közös jelentük)

dabixhawks

ochakoxtsuyu

momojirou

erasermic

tamakixmirio

és a legjobb.. : Hatsume x Nejire. Ne kérdezzétek. 😅

2021. ápr. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem személy szerint ezek a kedvenceim: Bakudeku, Tododeku, Todobaku, Todobakudeku, Kiribaku, Erasermic, Monoma x Kendou, Kamijiro, meg talán-talán Tamaki x Nejire. Igazából a Monoma x Kendou- n kívül egyiket sem shipeltem amikor néztem a sorozatot, mindegyiket fanartok láttán szerettem meg :)
2021. ápr. 9. 12:32
 10/10 anonim ***** válasza:

Todoroki x Deku

Ochako x Deku

2022. jan. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!