Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Amikor megnézek egy animét,...

Amikor megnézek egy animét, vagy tudom hogy végére járok, olyan unott és szomorú érzés tölt el, mert annyira jó..De tudom hogy nem lesz folytatása, ti mit csináltok ilyenkor?Vagy hogy felejtitek ezt el?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 8. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Semmit és sehogy, mert eleve nem érzek így. Neked sem kéne, valószínűleg túlságosan ez tölti ki az életed és ez az, ami nincs rendben.
2021. ápr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
A vége felé nekem is szokott szomorú érzésem lenni. (nem az összes animénél csak amit már igazán szeretek)
2021. ápr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Én utolsó résznél szoktam szomorú lenni pár percig. Az vidít fel hogy belegondolok hogy a következő mit tartogathat.
2021. ápr. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Nekikezdek egy másik animének.
2021. ápr. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lehet azért is vagyok szomorú, és unott, mert legtöbbszőr csak egyedül vagyok?Nincsenek nagyon barátaim, akikkel tudnék beszélgetni, messengeren se beszélgetek senkivel
2021. ápr. 9. 13:44
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

#5

Lehet, hogy biztos. Mint ahogy az első kommentemben is írtam, amit mindenki olyan szépen lepontozott. Az anime neked eszképizmus és amikor a végére érsz, újra szembesülsz a problémákkal, amik elől ebbe menekülsz.

2021. ápr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Igazából én mondhatni anime függő vagyok,ha egyet kinéztem,belekezdek egy másikba,vagy többe. Így elfelejtem milyen is volt az előző majdnem
2021. ápr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Az anime a legjobb menekülés a valóság elől.
2021. ápr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaz
2021. ápr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

"Az anime neked eszképizmus és amikor a végére érsz, újra szembesülsz a problémákkal, amik elől ebbe menekülsz."

A lepontozás jogos volt, mivel ha igazad lenne, akkor máshogy fogalmazott volna.

A végetérés gondolatát fogalmazta meg, nem pedig azt, hogy végetérés után, hogy érzi magát.

Ha az utolsó pár résznél tart, akkor MÉG nem szembesül a valóság problémáival, ha az elől menekül az animékbe, akkor szembesül, ha már végetért. Ez egy kifejezetten releváns különbség.


Itt sokkal inkább arról van szó, hgy jobban elmerül az animékban, mint az átlag.


Mellesleg a többség sajnálni szokta, ha egy jó anime véget ér, sőt, a neverending animék végén - akik már évek, évtizedek óta nézik - azok elég rendesen el is szokták sírni magukat.

2021. ápr. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!