Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi az oka annak, hogy Rimuru...

Mi az oka annak, hogy Rimuru inkább egy gyermeki alakot vett fel egy felnőtt férfi alakja helyett?

Figyelt kérdés
Még az anime elején, amikor először vesz fel emberi formát, mutatják, hogy egy felnőtt férfi alakját is képes lenne felvenni, mégis végül inkább egy alacsony, kicsi gyermeki alakot vesz fel.

2021. ápr. 10. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nagyon erős a mágikus ereje ezért próbál egy gyengédebb kedvesebb alakot felvenni, hiszen a legtöbb szörnyet nem látnak szivesen emberi királyságokban és nem is nagyon komunikalálnak velük.


Lehet nem így van de nekem ez az elképzelésem.

2021. ápr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"legtöbb szörnyet nem látnak szivesen emberi királyságokban"

Ha emberi alakot vesz fel, akkor ennek mindegynek kellene lennie.


Esetleg kényelmi szempont lehet mögötte, mivel az ereje nem függ az alakjától, így nem kell ijesztőnek lennie, viszont egy kisebb test könnyebben elfér helyeken, harcban pedig kisebb célpont is.

2021. ápr. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szted mit gondolnának róla: egy nagydarab férfi aki nagyon erős eléd állna (csak képzeld el a jelenetet XD sírnának)... nagyon megijednének nem? sokkal jobb ha kicsi és aranyos ^^ könnyebben megbíznak benne

(DE EZ CSAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM)

2021. ápr. 11. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jókat írtatok. Rimuru személyiségét ismerve, ezeket én is el tudom képzelni.
2021. ápr. 11. 07:24
 5/5 Mambyy ***** válasza:
48%
Igazából idősebb alakban Shizu-ra emlékezteti a külseje. A kedves és megnyugtató megjelenéses dologgal egyetértek, bár neki szerintem teljesen mindegy, csak részben élvezhesse az emberi létet (örült hogy végtagjai vannak, hogy lát, hogy ehet stb...) xD
2021. aug. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!