Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik volt legutóbbi olyan...

Melyik volt legutóbbi olyan animeélményed, amit szó szerint megkönnyeztél?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 15. 15:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Huhh, hát pont ma néztem meg a fumetsu no anata e első részét és csak,, nagyon ritka, ha találok olyat, amin bekönnyezek XDD Utoljára pár éve volt ez, jókor írtad a kérdést👌🏻
2021. ápr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Banana Fish. Pont ma végeztem vele, és a szívemig hatolt az egész anime. Széttépett darabokra, majd összerakott, hogy újra széttörhessen és végül magassarkúval és acélbetétessel taposott rám. A végét sosem fogom megbocsátani, mert egy amúgy is szívbemarkoló, rengeteg fájdalmat, halált, erőszakot tartalmazó történet igazán érhetett volna boldog véget. Ha már szegény Ash annyit szenvedett kisgyerekkora óta, igazán kijárt volna neki a normális, boldog élet.
2021. ápr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Sousei no onmyouji: csókjelenet. Fumetsu no anata e, szintén. A legutóbbiak, ha jól emlékszem.
2021. ápr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%

SPOILER!! Ha nem láttad a Naruto shippuuden-t.



Itachi, Shisui és Jiraya halálánál szét bőgtem magam.

2021. ápr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
23%
Én a Code Geass utolsó részénél küzdöttem a könnyeimmel. Nem tudom miért de valamiért a szívemig hatolt Lelouch halála
2021. ápr. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Kenpuu Denki Berserk
2021. ápr. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%

Animéből: Dr stone második évad vége

Manga: Attack on titan utolsó chapter

És #5 legközelebb kérlek tegyél spoiler warning-ot. Ezzel most nekem lelőtted a "poént" :(

2021. ápr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Bijjanka0517 ***** válasza:

One piece... Amugy is érzelmes vagyok de vannak ebbe az animében olyan jelenetek ami után kénytelen vagyok valami cuki mesét nézni, hogy helyrejöjjön a lelki világom.

SPOLER

.

.

.

.

.

.

Pl mikor Luffy bátyja meghalt

2021. ápr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 huba123 ***** válasza:
100%
code geass, golden time, talán még a darling in the franxx-nál is bár így visszagondolva nem nagyon rémlik. Bunny girl senpai. <-- a legtöbbet a filmen
2021. ápr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 NemVagyokUborka!!! ***** válasza:
100%
Weathering With You
2021. ápr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!