Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ha egy barátotok megszeretne...

Ha egy barátotok megszeretne nézni egy animét vagy esetleg,megakarjátok szerettetni vele az animéket akkor melyiket ajánlanátok neki és miért?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 15. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, milyen korú, milyen érdeklődési körű.

Én egyébként nem vagyok nagy anime rajongó, én csak a "különleges" darabokat szeretem inkább.

De ha gyerekről van szó: Naruto.

Ha felnőtt, de az alapjáratú animék érdeklik: Elfen lied, Claymore

Ha kamasz/felnőtt, és a komolyabb, elgondolkodtatóbb dolgok érdeklik: Wolf's Rain, Ergo Proxy

2021. ápr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút attól függ, hogy ki az adott személy. Egy huszonéves lánynak a Nanát, fiúnak a Jojo-t, de ha komolyabb gondolkodásúak, akkor a Death Note-ot. Kiskamasznak/gyereknek Narutot és a bnha-t. De ha egy barátomnak kellene ajánlanom, aki hasonlít hozzám, akkor a Your name-et ajánlanám (ami ugyan film, de szerintem kihagyhatatlan).
2021. ápr. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
29%

A kedvenceimet ajánlom neki. Aztán majd elválik, hogy bejön- e neki vagy se.


Tensei shitara slime datta ken

Toaru széria

Monogatari széria

NHK ni youkoso!

Plastic memories

Angel beats


Ezek alapok,aztán, ha egyik se tetszik, ajánlanék más általam kedvelteket még.

2021. ápr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!