Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » The Promised Neverland befejez...

The Promised Neverland befejezett? A másidok évas csak 11 részes?

Figyelt kérdés

(spolier!)

Vagy van egy 12. rész is, csak nem találom? Nekem Olyan befejezettlennek tűnik. Ahogy Emmáék visszamentek a többi farmon élő gyerekért, de azt már nem mutatják, hogy egyáltalán sikerült-e. Vagy hogy milyen az emberek világa. Tudom, megmutatják egy kicsit, de én többre számítottam.

Az első évad nekem nagyon tetszett, egyhuzamban néztem meg. De ez a másosik, hát nem tudom....



2021. ápr. 17. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Igen, de semmi köze a mangához az első pár epizódon kívül. Ajánlom a mangát helyette.
2021. ápr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Azért tűnik befejezetlennek, mert az anime 2. évada úgy ahogy van összecsapott.


Az első évad ugyanaz mint a manga a 37. fejezet végéig.

A 2. évad eleje még nagyjából mangahű. (De még így is kihagyásos) Mujikáéktól az 51. fejezetben válnak el. De ahogy megtalálják a földalatti bunkert, elmegy más irányba a történet.

Bár pont annyira különbözik, az alapműtől, hogy semmi értelme se legyen, mert az anime végén szinte ugyanott vagyunk, mint a manga végén (181 fejezet), csak a lényeget kihagyták, és sok dologra csak utaltak. Pl egy csak animét nézőnek nem tűnik fel, hogy az utolsó részben a diavetítésben ott van Sonju régi mestere. Gőzötök sincs, hogy az ki, vagy hogy mi lett volna az eredeti szerepe.


Ha érdekel az eredeti, jól kifejtett sztori, akkor olvasd el a mangát. Ha beírod Google-be hogy "sohaországmanga", megkapod magyarul. :)

2021. ápr. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!